Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudom beállítani a...

Hogyan tudom beállítani a wifi-t s5230 monte-n? Megtalálja a városi hálózatot is ami nincs letitkosítva se, de mégsem csatlakozik semmihez. Előre is kk a helpet!

Figyelt kérdés
2011. jan. 6. 13:20
 1/4 perettyó ***** válasza:
Óvári vagy?
2011. jan. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 bp1985 ***** válasza:
Most s5230, vagy monte? Nem mind1... Ha Monte, akkor mac adresszes szűréssel van a városi router, és azért nem enged fel, va pedig s5230, akkor wifi nincs is benne.
2011. jan. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
bocsi, samsung monte-rol van szó, de a beállításoknál nem tudom mit kell csinálni:S nem tudom hogyan kellene:S am nem vok óvári.
2011. jan. 7. 12:11
 4/4 perettyó ***** válasza:
nos azért kérdeztem mert itt rengeteg olyan hálozat van ami nem éri el a netet valószinü nálad is lesz a probléma hogy csak hálozat de magához a nethez nem csatlakozik szerintem keress egy olyan helyet ahol tuti van wifis net(jobb kávézók,bárok,vagy ha otthon az van)és oda próbálj meg csatlakozni ha ott jó akkor valószinü a hálozattal van a gáz
2011. jan. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!