Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek a telónak lehet...

Szerintetek a telónak lehet baja? Vagy a képernyő miatt merül le hamar?

Figyelt kérdés
Sony ericsson x8-as telóm van, mikor feltöltöm az aksit rá vagy egy óra mulva már elkezd merülni. Van h reggel feltöltöm és estére csutkára lemerül úgy h nem is használom a telót. Tesóm szerint a nagy képernyő miatt merül ilyen hamar de sztem az aksival lehet baj..
2011. jan. 2. 17:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Lehet csak egy program szivja le nekem pl a fényképező pörgette a procimat és attól merült le hamar.Van egy "Cools" nevű progi azt töltsd le a marketről és az majd megoldja.
2011. jan. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
oksa megpróbálom :) kösziikee ;)
2011. jan. 2. 17:43
 3/9 anonim ***** válasza:

1.vagyok vagy ez is jó cucc


[link]

2011. jan. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
áttanulmányozom :) kösziii mégegyszer (:
2011. jan. 2. 17:49
 5/9 anonim ***** válasza:

A nagy képernyő miat???:S:OOO

Az x8-nagy mióta nagy a képernyője??:O

2011. jan. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
hát azéért nem is kicsi.. nem azt mondom h bazi nagy de azéért telóhoz képest nem kicsi..
2011. jan. 2. 18:05
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem átlagba zene és netezés mellett 2-3 napot ment. Vagy tényleg vmi progi ami szívja vagy akku lesz.
2011. jan. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

nem a képernyő miatt

(akk enyierővel a nagy 4 colos htc k meg galaxy s ek 20 perc után lemerülnének)


tölts le valami multitaski killert

ezzel letudod állitani a háttérben futo progikat (mert hiába kapcsolod ki, a háttérben ugyanugy fut)

2011. jan. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Az ilyen "háttérben futó programok" valójában nem túl veszélyesek. Merthogy általában nem futnak sehová, csak bent maradnak a memóriában, az meg pont kb. 0 mW-ot jelent.

A legtöbbet a GSM-modul fogyaszt. Ha offline (avagy repülős) üzemmódba teszed a készüléket, akkor a fogyasztás jelentősen visszaesik. Persze ezzel mondjuk a telefon a lényegét veszíti el. :) (ilyenkor hívást sem tudsz fogadni, remélem, világos) De azért néha hasznos lehet ez az üzemmód.

Továbbá a fogyasztás további nagy részét a Bluetooth, Wifi, 3G és GPS modulok teszik ki. Ha ezeket nem használod, feltétlenül tiltsd le őket. (A Bluetootht különösképpen a mobilvírusok miatt.)

A nagy képernyő valóban sokat fogyaszthat, bár nem tudom, a tiednek mekkora van. Vedd le a fényerőt, elég, ha csak nyáron van maxon, hogy akkor lássad rendesen.


Egyébként pedig teljesen normális, ha egy okostelefon egy nap alatt lemerül intenzív használat mellett. Intenzív használat alatt több óra netezést, zenehallgatást és egy kis GPS-használatot értek.


Ha nem ilyen használat mellett merül le egy nap alatt, az bizony már okot ad a gyanakvásra... Egyébként párezer forintért vehetsz utángyártott akksit, ha szükséges.


Éjszakánként pedig hagyd töltőn a telefont. A lítiumakksik szeretik, ha töltik őket. Meghálálják a törődést azzal, hogy tovább működtetik a készüléket.

;)

2011. jan. 23. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!