Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Érintőképernyős telefonom...

Érintőképernyős telefonom csak egyetlen 1 pontban érzékel, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Bár hova nyomok azt a jobb felső sarokként érzékeli így nem nagyon tudok vele mit kezdeni.

Nem ejtettem le és tudtommal víz sem érte.


2011. jan. 1. 21:28
 1/8 A kérdező kommentje:
Azt kifelejtettem, hogy 3 napja nem működik, de tegnap 1-2 órára megjavult, majd újra elromlott.
2011. jan. 1. 21:31
 2/8 Tinker Bell ***** válasza:
Fogod a telót és a garipapírt és beviszed szervizbe!
2011. jan. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Nem szorult be valami kösz a kijelző és a ház közé?Ha értesz hozzá,szedd szét a készüléket,és pucold át,a csatlakozót is!Ha nem,szervíz és pénztárca..
2011. jan. 2. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Tinker Bell ***** válasza:
Ha van rajta garancia, akkor nem kell érte fizetni. Persze, ha a szervizben látják, hogy ganés a belseje vagy egyértelműen fizikai behatás érte, akkor nem csinálják meg garanciában. De egy próbát megér!
2011. jan. 2. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Garancia már nincs rajta


2. kommentelő, ezt én is megakartam csinálni, majd meg is fogom, mivel szervizre nem akarok költeni és szerintem menni is fog

Már a kérdés feltétele előtt is gondolkoztam, hogy szétfogom kapni csak azért még vártam.

2011. jan. 2. 01:00
 6/8 A kérdező kommentje:

Amúgy nem tudom, hogy mi ketten ugyan úgy gondoljuk-e a szétszedést. Telómhoz nem eredetileg tervezett ceruza van és a ceruza helyén található résen a kosz betudott menni?

Gondolom a görgőm is ezért ugrál mert koszos belül :S

2011. jan. 2. 01:03
 7/8 Tinker Bell ***** válasza:
Nézd meg, hogy a közeledben van-e a készülékednek megfelelő szerviz. Ha van, akkor inkább oda vidd, és ott szét tudják szedni úgy is, ahogy te nem, és kifújják a belsejét!
2011. jan. 2. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mivel a koszolódás egy normális mértékben a rendeltetésszerű használat eredménye, ezért nem szoktak elzárkózni a tisztítástól vidd be nyugodtan a szervízbe.
2011. jan. 2. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!