Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vettem egy új nokia e66-os...

Vettem egy új nokia e66-os telefont. Csak az a baj h. amikor kinyitom akkor a bal oldalon a menügomb környékén, ahol a két fél találkozik ott egy picit nyikorog. Lehet ez hiba vagy ez a széthúzhatós telóknál megszokott dolog?

Figyelt kérdés
A másik oldalon nem csinálja ezt. Nem túl hangos, de amikor kézben van lehet hallani. kicsit zavaró. Olyan hangja van mint amikor két műanyag alkatrész nem illeszkedik tökéletesen és amikor megfogják nyikorog.
2010. dec. 30. 16:12
 1/3 perettyó ***** válasza:
lehet valami bele került de a legtöb szétcsuztatós telefon csinál ilyet vidd vissza és takarítasd ki
2010. dec. 30. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Futárszolgálat hozta a világ végéről:) így nem tudom visszavinni.Annyival egészíteném ki még h. amikor kivan már húzva vagy össze van tolva akkor csinálja ezt.Egyébként köszi a választ erre nem gondoltam (takarítás).
2010. dec. 30. 16:24
 3/3 A kérdező kommentje:
Most jó erősen belefújkáltam és talán mintha helyre állt volna:D De ha van valakinek más ötlete szívesen várom.
2010. dec. 30. 16:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!