Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Néhány kérdés a ZTE Blade...

Néhány kérdés a ZTE Blade mobilról. (LENT)?

Figyelt kérdés

ZTE Blade -t szeretnék venni.

A vodafone-nál kapható? Mennyiért?


Nincsenek rajta fizikai híváskezelő gombok. Ergo csak érintősök. Tehát akkor telefonálásnál nem záródik le a képernyő?

Ez nem zavaró vagy veszélyes hogy véletlenül valami benyomódhat?


Igaz, hogy a festés könnyen lepattog?


Van valami hibája?


2010. dec. 29. 11:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Egy lassú, nehezen kezelhető hálátlan telefon, a legrosszabb vétel jelenleg. Van távolság érzékelő android telókon, ha a fejedhez teszed lekapcsolja a képernyőt.
2010. dec. 29. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
ne vedd meg.olyan mintha a józsef városin vennél vmi kínai szart.nem véletlenül kerül ennyibe.
2010. dec. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 perettyó ***** válasza:
ennyi pénzért elég jó vételnek számit én úgy tudom csak a t-mobilnál kapható,és igen van egy két hibálya pl.:az 512 es verzioknak erösebben kell rányomni a hátlapját vagy különben a pöcök nem akad be és leesik a hátlap,akkor a festés tényleg le patogzik de szerintem 40 ezer alatt normális wifis,androidos telefont nem kapsz,mindjárt jönnek az optimus hívök és le hurognak da az még szarabb mint ez én nyugottan tudom neked ajánlani
2010. dec. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Sokan használnak ilyent és a vélemények 90%-a az, hogy jó kis teló ez, csak ki kell fogni egy hibátlan darabot. Van amelyik pixel hibás de cserélik gariban.
2010. dec. 29. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 perettyó ***** válasza:
igen igen de lefelejtettem én is oda irni hogy lehetnek a kijelzővel gondok be kékül(kékes lesz minden) de ezekről a hibákról tud a gyártó söt el is ismerte őket így nem kell azon rágodnod hogy biztos cserélik e vagy nem
2010. dec. 29. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Az első kettőre ne hallgass. Tudni kell kezelni, és akkor elég gyors. Jelenleg a legjobb ár/érték arányú telefon a piacon.

Van benne távolságérzékelő, szóval ha közel tartod az arcodhoz, lekapcsolja a kijelzőt, így véletlenül sem kapcsolhatod le a hívást. Ha elveszed, megint megjelenik a képernyő.

A festés nem pattog le, mert nincs rajta festés. Angliában kapható a Blade fehér színben, na arról lepattog, mert a fehér az csak annyi, hogy ráfestettek egy fehér bevonatot egy rendes szürke telefonra.

Greyscale hibája már nincs, elszúrták a prebootloader programot, viszont ingyen frissítik, így a készülék látja az 512 Mb RAM-ot (ha eddig csak 256-ot látott), és a greyscale hiba is eltűnik.

Ha megveszed, tényleg nézd át alaposan a képernyőt pixel illetve subpixelhibák után.

A Vodafone-nál nem kapható, de itt találsz négyféle unlock code generátort is, az egyik netes, a másik szintén netes, az egyik fórumozó törte fel a kódot, a harmadik a telefonra telepíthető, a negyedik pedig számítógépen futtatható. Működnek.

[link]

(Semmi felelősséget nem vállalok semmiért, mivel a függetlenítést Magyarországon tiltja a törvény)

2010. dec. 29. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Az első két hozzászólásban fizetett/fan apple/microsoft hirdetést láthattak.

A lezáródás beállítástól függ. Festés pattogásról nem hallottam. Pixelhibáról igen, az első szállítmányban, de mint kiderült nagy része szoftverhiba, amit javítottak.

Konkrétan messze a legjobb ár/érték arányú telefon, hasonlót más márkában csak 80 ezer körül kapsz...

Sőt kis hackel be lehet kapcsolni a gyárilag ismeretlen okból letiltott hardveres grafikus gyorsítást, úgy aztán megtáltosodik az amúgy sem lassú kezelőfelület.

2011. jan. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Vodánál nincs, és nincs is hír róla, telenornál viszont februártól lesz, gondolom a t mobilos 36k huf környékén feltöltősben (előfizetősben meg a szokásos).
2011. jan. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Festék pattogásról kép itt:

[link]

- de mint írtam, irreleváns, ugyanis nálunk nem kapni.

A pixelhiba sajnos tényleg létező probléma, nekem volt egy állandóan világító zöld pixel rajta, és elég kalandos volt kicseréltetni. (Ezért nem cserélik) <- ezért kell átnézni vásárláskor.

A hardware-es gyorsítást érdemes egy új ROM-mal párosítani (modaco-ról), én Japanese Jellyfish-t használok most, és hasít!

2011. jan. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a sok tanácsot!

Hátha valaki még hasznát veszi, nekem már tárgytalan. Még karácsony után vettem mobilt. Nem ilyet.

2011. jan. 12. 10:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!