Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung s5230 típusú mobilom...

Samsung s5230 típusú mobilom az elküldött sms-eket 1 helyett 3-nak számolja fel, pedig az sms hossza nem éri el a 160 karaktert. Mi lehet a probléma? Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
2010. dec. 26. 16:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Mert ékezettel küldöd... Állítsd be normál sms-re.
2010. dec. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Előszöris, el kellene olvasnod a témában feltett kérdéseket.


Ha túl nagy fáradtságot jelent, akkor megteszem helyetted.


Kapcsold ki az ékezeteket.

2010. dec. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

16:30: Nem ékezettel küldtem el és akkor is ennyit számol fel.


16:32: Kééépzeld, elolvastam és a kérdező csak annyit írt, hogy alkalmazásokban van, viszont abban nem találtam meg. Ha meg kötekedni akarsz, menj máshova!

2010. dec. 26. 16:49
 4/5 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, nem írtad hogy nem értesz hozzá, csak annyit, hogy 1 helyett 3 sms megy. Arról szó sem volt hogy nincs használati utasítás a telefonodhoz, és azt sem gondoltam hogy az


Üzenetek

Beállítások

Szöveges üzenetek

Kerekter támogatás

-Ékezet nélkül


neked nem mond semmit.


Mielőtt másokat elkezdesz fikázni, a magad háza táján nézz szét előbb.

2010. dec. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

19:53:

1. ha kérdezek, akkor elég valószínű, hogy az adott dologhoz nem értek

2. ÉKEZET NÉLKÜLI beállításon volt eddig is a telefonom

3. nem fikázás volt, szimplán kifejeztem azt, hogy ha kötekedni akarsz, menj máshova. ha valaki kötekedés nélkül válaszol egy kérdésemre, akkor nem szokásom "fikázni". ha meg nem tetszik, hát nem kell ide írni.

2010. dec. 26. 21:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!