Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan lehet Sony Ericsson...

Hogyan lehet Sony Ericsson x10 Mini pronál az alkalmazásokat lecserélni?

Figyelt kérdés

Láttam, hogy van egy csomó alkalmazás a telómon, de soknak nincs ikonja, és nem tudom hogy lehet hozzáférni! Ezen kívül, lehet hogy hülyén hangzik, de azt se találom, hogy lehet Bluetoothon küldeni egy hangot! Mielőtt javasolnátok, hogy olvassam el a bemutató, már próbálkoztam vele, de nem találtam hasznosat!

Üdv


2010. dec. 26. 15:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha a kézikönyv alapján sem ment akkor benned van a hiba...
2010. dec. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Meg lehet, de attól még lehet segíteni...
2010. dec. 26. 15:25
 3/5 anonim ***** válasza:

Esetleg leírnád, hogy melyik alkalmazásokra gondolsz amiknek nincs ikonja?

A bluetoothos fájlküldésre meg több alternatíva is van. 1.6-nál csak külön alkalmazással megy, 2.1-nél megy nélküle is. A gyári lejátszóból nem lehet zenét küldeni, viszont ha letöltesz egy fájlkezelőt akkor simán tudsz küldeni akármit. Vagy itt is használhatsz külön alkalmazást a fájlküldéshez. Azt meg gondolom említenem sem kell, hogy honnan kell beszerezni az alkalmazásokat.

2010. dec. 26. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A beállításoknál, alkalmazások, alkalmazások áttekintése, ott van sok alkalmazás amit nem tudok használni. USB-n keresztül milyen programot töltsek a küldéshez (1.6)
2010. dec. 26. 16:06
 5/5 anonim ***** válasza:

Amit ott látsz azoknak a nagy része rendszeralkalmazás amihez nincs hozzáférésed szóval azért nincs ikonja.

A "Azt meg gondolom említenem sem kell, hogy honnan kell beszerezni az alkalmazásokat." megjegyzésem pedig nem az USB-n való fájlfeltöltésre utal, hanem a Marketre. Ja és érdemes lenne 2.1-re frissíteni.

2010. dec. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!