Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ausztriában van-e ingyen...

Ausztriában van-e ingyen facebook? {fontos}

Figyelt kérdés
T-mobile ról átáll-e olyan ausztriai hálózatra ahol továbbra is ingyenes a facebook??
2010. dec. 25. 10:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
75%

Nem...

Ennyire életmentő a facebook? 1 éve még azt sem tudták sokan mi az, mostmeg már ezen megy az életmentő "Fontos!!! FOntos!!!!" "SOSOSOSOS" késdésfeltevés hogy Ausztriából is ingyenesen megnézhető-e hogy a kedvens barátunk épp nagyot tojt a WC-n...

Hova halad ez a világ? :(

2010. dec. 25. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
ha nemtudod miről van szó, akkor ne írj, barátnőmmel szeretném tartani a kapcsolatot mert külföldön ünnepel :|
2010. dec. 25. 10:35
 3/17 anonim ***** válasza:
Gondoltál arra, hogy felhívod telefonon?
2010. dec. 25. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
azigen, most van fb vagy nincs?
2010. dec. 25. 10:37
 5/17 anonim ***** válasza:
62%
Hát ha a barátnőd igazán rászánhatnád a pénzt hogy felhívd, és ne 50 karakteres üzenetekben "ünnepeljetek együtt"... -.-'
2010. dec. 25. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
ezaz büszke vagyok rátok magyarok, olyan buták vagytok mint egy lapát nem bírtok a qurva kérdésre válaszolni legaljább nép
2010. dec. 25. 10:41
 7/17 anonim ***** válasza:

Igen, ez a legaljább nép, amíg ilyenekkel van tele, mint te...

Ne zavarjon, hogy az első válasz első sorában választ kaptál...

2010. dec. 25. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
közöd nincs az élethez, és nekem már akkor volt facebookom amikor még csak angolul volt és a sok csicska magyarnak még nem owned
2010. dec. 25. 10:49
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Kívánom, hogy ez legyen életed legnagyobb boldogsága :)

A baj az hogy én már akkor interneteztem amikor te a játszótéren etted a homokot...

De nembaj oktass csak bátran mindenkit, közben ennyire agyhalott vagy, hogy ingyen facebookért sír a szád...

2010. dec. 25. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
nem én vagyok külföldön te gyökér, látszik hogy kis értelmetlen szar vagy aki nem tud értelmezni két mondatot, ez Magyarország ilyen szégyen emberekkel tele mint te, hát nem csodálom hogy itt tartunk.
2010. dec. 25. 11:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!