Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik(ek) a kedvenc mobilgyár...

Melyik(ek) a kedvenc mobilgyártó(i)tok? És miért? Milyen telefonok jönnek be és miért?

Figyelt kérdés
Ez engem télleg érdekel :D. Várom a válaszokat :D
2009. jan. 24. 18:08
1 2
 1/16 anonim válasza:
84%
Nokia. Egyszerű a menüje, megbízható, strapabíró, a legjobb!
2009. jan. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
84%
Attól függ mire akarod használni. ha üzletember vagy és alap dolgokhoz kell akkor Nokia. ha fiatal vagy és videók,zenék,képek miatt kell akkor is nokia, ha van rá elég pénzed. ha ugyan ilyen tulajdonságokkal rendelkező telefont akarsz olcsóbban akkor sony ericsson. azis tud ilyeneket. csak az nem annyira megbízható. a nokia megbízhatóbb és drágább, a sony ericssonba nagyobb tudás van kevesebb pénzér de hamarabb tönkre megy. mások a samsung-ra esküsznek. én más telefont nem hoznék szóba. remélem tudtam segíteni.üdv.
2009. jan. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Én utálom a Nokia menüjét :P! Sony Ericsson (L) ennyi :D
2009. jan. 24. 18:54
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretem a Sony Ericsont is, de valahogy Samsung 4ever...:) Nokia az szerintem túl komoly egy fiatal lánynak/fiúnak.
2009. jan. 25. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Samsung? :O xD
2009. jan. 25. 09:07
 6/16 anonim ***** válasza:
82%
nokia egy nokia 6300ám és egy nokia e90-et használok:) én nokiára esküszöm az e90-re szügségem van mert iskolába nem horok lap-topot hanem a nokiám tölti be az űrt:) én nokiára esküszöm de ha van elég pénzed akkor jó vétel még a Samsung Omnia, SonyEricsson Xperia1 Vgy egy Htc tuch diamond
2009. jan. 25. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
82%
A Nokia egyértelmű. 1 éve Nokia n73-as telóm van és hát mint mondjak, tökéletes. A Nokia N széria híres a szoftverhibáiról, ennek semmi baja jól kifogtam, de ha mégis lenne hiba benne, bemész Nokia szervizbe és pár óra alatt megcsinálják ingyen ha még garanciás, esetleg te is otthon megtudod csinálni de akkor ugrik a gari.
2009. jan. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy mindenki Nokiás :P Én akkor is SE párti vagyok :D
2009. jan. 28. 15:43
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Sony Ericsson forever!!!!! Én a te pártodon vagyok! :D
2009. jan. 30. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Köszike :D
2009. jan. 31. 09:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!