Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem marad a fülembe a telefon...

Nem marad a fülembe a telefon dugója. Lehet, hogy más formájú a fülkagylóm, mint másnak? Mivel lehetne stabilabb? A rádiót sem tudom hallgatni, mert mindig kiesik a fülemből.

Figyelt kérdés
2010. dec. 24. 09:48
 1/6 anonim ***** válasza:
nekem is kiesik ha kicsit mozgatom a fejem, ezért szoktam sapkát felvenni
2010. dec. 24. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nekem nem esik ki, ha nagyon zavar, lehet venni in ear fülhallgatót, vagy fülre illeszkedőt, vagy fejhallgatót:D
2010. dec. 24. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A telefonokhoz ált. elég gagyi füleseket adnak, amik ráadásul kényelmetlenek is. Szóval nem a te füleddel van a gond.:) Sz.tem vegyetek valami jó "agybadugós" fülest, már ha a telefonnak 3.5-es a csatija vagy van hozzá átalakító.
2010. dec. 24. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek. Mentek a pontok. Azt hittem ki fogtok nevetni.
2010. dec. 24. 11:36
 5/6 anonim ***** válasza:
Miért nevetnénk ki?Nekem állandóan "kilövi" a fülem a fülhallgatót,ez akkor volt a legcikibb amikor osztálykiránduláson az osztály legbombább csajának szemébe "lőttem" a fülest.
2010. dec. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nekem az elálló füleim miatt nem maradt bent a dugó. Amióta megműtötték, nem esik ki:-)
2011. júl. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!