Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Gsmline, megbízható oldal?

Gsmline, megbízható oldal?

Figyelt kérdés

Erről a gsmline.hu oldalról szeretnék telefont rendelni, mert itt aránylag olcsó és kártyafüggetlen a teló:)

nektek mi a véleményetek róla? ja és ha rendelek telót innen akkor az a végösszeg ami kint van az oldalon?


2010. dec. 18. 14:17
 1/4 anonim ***** válasza:
igen
2011. júl. 28. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 GsmLine válasza:

Tisztelt Kérdező!


Boltunkban többféle csomagból, tartozékból választhatsz, erről telefonon (akár előre, vagy a megrendelést követően) teljes körű telefonos tájékoztatást adunk, mely után eldöntheted melyik csomag, stb. érdekel és döntesz. Mi hiszünk abban, hogy a vásárló minden kérdésére adott korrekt válaszokkal megfelelő döntés születik és megelégedett ügyfeleink között üdvözölhetünk Téged is!


Üdv:

a GsmLine csapata

2011. aug. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

1. az oldalon lévő csábító összeg csak egy telefont+egy töltőt tartalmaz, több tartozékot nem. És a garival is variálnak. Szóval ha jó telót akarsz, akkor a drágább konstrukciót tudod megvenni, aminem az ára nem mindig van kint.


2. Nem ajánlom, hogy tőlük vásárolj. Én egyszer vettem tőlük egy telefont, kihozták hamar futárral, de már fel volt bontva a csomag, gyorsan megnéztük, hogy megvan-e minden.. (erre nem lett volna szükség, ha valóban eredeti, bontatlan a csomag), nem volt benne memóriakártya, amit azóta sem kaptam meg, ráadásul az akksi sem volt eredeti, hanem egy hamisítvány, ami miatt nagyon gyorsan merül a telefon.


Jó tanács: inkább megbízható üzletben vásárolj, ahol nem vernek át.

2011. aug. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 GsmLine válasza:

Tisztelt Kérdező!

A GSM piac egyik legmegbízhatóbb boltja a GsmLine.hu, erre sok információt találsz. Persze van egy két lejárató ember, mint a felettem szóló, de ezekkel nem érdemes foglalkozni...

Onnan tudod, hogy hazudik, hogy Te átvennél hiányos csomagot futártól??? Ő pedig még le is írta azt, hogy ő elméletileg úgy tett. Hazugság, mert nem veszünk ki semmit a csomagból, NEM adunk utángyártott Akkumulátort, és ha valami nem stimmel is, akkor el sem adjuk a terméket, mivel nekünk a hírnevünk sokkal többet ér egy 1db nyereségnél.

A felettem lévő hozzászóló ALJAS HAZUGSÁG, a lejárató kampányt indított a GsmLine.hu Csapat ellen, ha megfigyeled, csak ő ír negatívumot rólunk.

Nagyon lehangoló, ha valaki így akar érvényesülni!


Az igazság:

A termékekből valóban több fajta kiszerelés, és garanciális feltétel is több fajta lehet.

Minimum 1év garanciát vállalunk, de lehet több is.

A készülékekből több kiszerelés, nyelvtől, és csomagoktól változik az ára, mely 2-7 ezer Forint különbség lehet készülékeknél. Természetesen mint a piacon mindenki, mi is a legolcsóbbat hirdetjük, amúgy nem lennénk a piacon, mivel ki kattint ugyanannál a terméknél az 1.000 Forinttal drágábbra?!


Ha nem sikerült meggyőzni, próbáld ki INGYEN!

Megcsörgeted az egyik kereskedelmi számot (06-70-311 5009, 06-30-311 5009, 06-20-311 5009), és mi vissza hívunk minden nem fogadott számot, akik kiíratják a számukat. Kérdezz meg mindent amire kíváncsi vagy. Aludj rá egy napot, hívd végig az összes hasonló céget, és válaszd a legszimpatikusabbat (remélem mi leszünk azok).


Akiket a GsmLine.hu Csapat ajánl:

ezek olyan konkurenciáink, akikkel érdemes kezdeni, mivel megbízhatóak, ha nem minket választasz nem baj, de nem akarom, hogy csalódj

-www.xxlgsm.hu

-www.fortunagsm.hu

Ők biztosan nem vágnak át, mint ahogy a GsmLine.hu sem teszi, de vannak akik átvágnak. Nekik ide nem írom le a nevüket, mert az nem korrekt, de Te is el fogod tudni dönteni. HA rám hallgatsz (12 éve vagyok a GSM piacon vezető), akkor a fenti 3 bolt közül választasz. És kihangsúlyoznám, hogy semmi közöm nincs a másik két bolthoz, csak azért ajánlom, mert jobbak mint a többi.


Remélem kérdésedre kimerítő választ adtam!


Üdv. Giczi Antal

GsmLine.hu Csapat vezetője

2011. aug. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!