Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia w375 telóm van. És hogy...

Nokia w375 telóm van. És hogy lehet róla gépre felrakni képet vagy valamit?

Figyelt kérdés
uyge volt hozzá kábelem.de nemhoz be semmit ha csatlakoztatom.állítólag kell hozzá illesztőprogram.de azt honan töltsek le és muszály hozzá?
2009. jan. 21. 17:26
 1/3 yuda ***** válasza:
Ezt éppen nem tudom,de mi vettünk egy legegyszerűbb bluetooth sugárzót-ezt szám.tech,vagy telefonos boltban is megkapod és az jó minden bluetooth-os telefonhoz .-ehhez letöltöd a bluesoliel nevű programot és ennyi-már mehet is az oda -vissza pakolászás.Ugyanúgy párosítod,mint egy másik telefonnal.
2009. jan. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

szia!

én is a bluetoothot és a bluesoleil progit javaslom, nálam is ez van, amióta megvettem a w375öt nem találtam hozzá drivert, bár nem is nagyon kerestem, mert 999 ft volt az usb bluetooth

2009. jan. 21. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Deh a telómon nincs blut
2009. jan. 28. 14:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!