Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan lehet felmenni telefono...

Hogyan lehet felmenni telefonon MSNre?

Figyelt kérdés
2009. jan. 20. 21:38
 1/6 anonim ***** válasza:
agile messenger nevü programmal pl, de a win alapúakba beépítve is van.
2009. jan. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
19%
Ember! Te már a sokadik vagy, aki nem tud feltenni egy kérdést normálisan. Milyen telefonról van szó??? Ha hozzáírtad volna, már adnék is linket... Milyen szolgáltatónál vagy? Milyen netcsomagod van? Stb... Írj részleteket!!!! Így hogyan írjak választ??
2009. jan. 21. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Bocs a hangvételért, én is hibázok, nem arról van szó... Szeretnék választ adni, de ilyen kérdésre nem tudok... Kérlek írd meg a részleteket, amiket írtam az előbb...
2009. jan. 21. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Jól van na!!! Bocsi!!!

Vodafone

Sony Ericsson V630i

2009. jan. 21. 15:49
 5/6 anonim ***** válasza:
Ok, így már tudok neked linket adni: [link] Ezt nézd meg, ha minden igaz, akkor ennek működnie kell... Felrakod, regisztrálod magad az ebuddynál, s utána már fel fogsz tudni menni MSN-re... Persze, csak ha van vmilyen netcsomagod megrendelve, mert azt nem írtad... Ha nem működne, akkor írj, de én eddig minden telefonomon, a mostanin is ezt a klienst használom, és tökéletesen működik... Ráadásul elég nagytudású is... :)
2009. jan. 21. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
vagy csak simán beirod a böngészőbe h ebuddy.com és ugy is megy. én is igy megyek fel
2009. máj. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!