Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Jártas vagy telefon navigációb...

Erdélyi László99 kérdése:

Jártas vagy telefon navigációban? Nem rég vettem egy Nokia 5230 - as telefont. A T-mobile küldözgeti az SMS-t, hogy a GPS pénzt vont le. És most nem tudom, hogy mit csináljak. Ha valaki jártas ebben, vagy már járt így az légyszíves segítsen!

Figyelt kérdés
2010. dec. 12. 17:15
 1/6 anonim ***** válasza:

Alkalmazások->Hely->Helymeghatározás menüpont, a módszereknél csak a beépített gps legyen kipipálva, a szerver beállításoknál a használt szerver letiltva legyen. Így csak a belső gps fog menni, és nem lesz adatforgalmad. A térképek legyenek előre letöltve a telefon memóriakártyájára.

Az elérési útvonal lehet hogy nálad más, de a lényeg hogy a HELY menüt keresd meg.

2010. dec. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi! Csak az a baj, hogy nem tudok térképet letölteni, mert nem tudom, hogy honnan kell letölteni. Tudsz ebben is segíteni??
2010. dec. 13. 07:33
 3/6 anonim ***** válasza:

[link]

Parancsolj :)

2010. dec. 13. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi! az infót. De nekem alapvetően rajta van a telcsi az ovi nem?? Bocsi ha hülyeséget írta!
2010. dec. 13. 20:21
 5/6 anonim ***** válasza:
nincs rajta alapból, neked kell letölteni s fenti linkről, telepíted, majd a gépről az ovi siute-tal letöltöd a térképet
2010. dec. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi! már töltöm is
2010. dec. 15. 15:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!