Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik wifis Nokia telefont...

Melyik wifis Nokia telefont válasszam?

Figyelt kérdés
Tetszik a csúszkás, de mintha az N61-es komolyabb lenne. Vagy nem? Ismeritek ezeket a telefonokat? Nagyon bonyolult a használatuk?
2009. jan. 20. 12:26
 1/5 anonim ***** válasza:

n80 nekem nem jott be. n65 jo, n95 még jobb.


de ha csak a wifi miatt akarsz nokiát, akkor inkább iphone 3g.

2009. jan. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem E51 van és nagyon tetszik eddig. Nem csúszkás, fém, és nagyon elegáns. Van benne természetesen wifi is.
2009. jan. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

A wifi mellett a GPS is kell bele. Ez melyikben van? Nő vagyok, kicsit magas nekem a technika.

Köszönöm az eddigi válaszokat, most iagzán megkavarodtam!:)

2009. jan. 20. 15:36
 4/5 anonim válasza:

NOKIA N95 mindent tud amit csak kell akár intenetezni is lehet vele,tökéletes 5 Mp fényképezőgép ,és rátelepíthető a GARMIN MOBIL XT GPS program mivel mág gyárilag beépített belső GPS vevő is van benne. Médiaplayer részével pedig filmet lehetnéznimrettentó sok zene ráfér pl 8 Gb kártyára el sem tudod képzelni mennyi....ja és a telkól levő filmet akár TV képernyőjére is ki lehet tenni akár...no meg nem kell külön autükihangosító sem hozzá mert bele van építve

ja egyenlőre csak ennyi .. negatívum ,hogy a gyári akksi csak 1-2 napig bírja ,de lehet kapni hozzá 3x nagyobb teljesítményűt is azzal már tuti

2009. jan. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

bocs, nem ide tartozik de nem birom ki...

utolso válaszolo: köss rá egy 40w-os égőt egy 3x nagyobb teljesitményü áramforrásra és meglátjuk meddig lesz "tuti"

2009. dec. 26. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!