Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy vehetek előfizetéses...

Hogy vehetek előfizetéses iphone 4-et?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni egy ilyen telefont előfizetéssel, 2 év hűséggel és egy összegbe kifizetni a telefont. Csak én fősulin tanulok és nincs jövedelmem, édesanyámnak pedig 1 hónapos előfizetése van (3 havonta lehet újat). Miként lehetne elintézni? Adhat papíron beegyezést, hogy vállal garanciát arra, hogy ha a nevemen lesz az előfizetés akkor majd fizetve lesz?


Milyen megoldást tudnátok ajánlani? (nem szeretnék hónapokat várni..)


2010. dec. 8. 20:56
 1/6 anonim ***** válasza:

Főiskolás létedre eléggé nehezen látod át a témát.

Istenbizonykifizetemdemostnincspénzem-re nemigen adnak semmit.

2010. dec. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 bp1985 ***** válasza:
Iphone-ra alapba kell várni hónapokat. Na szóval, sehogy nem tudsz. Vegyél egy független htc desire-t, olcsóbb, jobb, sőt még havidíj sincs. Ha mindenképp ájfon kell, akkor vagy független, vagy semmi. De divatból felesleges venni, mert a mellettem ülőnek is az van.
2010. dec. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az első válaszadónak csak annyit, hogy ha ilyen retardált, hogy nem érti a kérdést inkább ne írjon semmit. Miaz hogy összevisszafizetni? Kp-ba kifizetem nekik egybe a 120 ezret...de te jobban tudod.
2010. dec. 8. 21:51
 4/6 bp1985 ***** válasza:
120-ért te sehol nem kapsz IPhone 4-et. Max majd használtat. De 120-ból van sokkal jobb telefon is, és még előfizetést sem kell kötnöd.
2010. dec. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

El vagy tájolva, közel 200 ezres az ára.

A többit majd máskor?


Ha előfizetéssel veszed, akkor is ki kell fizetni a havidíjakat, összességébe rosszabbul jársz: [link]

2010. dec. 9. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha van 120 ezred, és nem tudsz összeszedni annyit, hogy dominóba megvedd, akkor vedd meg részletfizetéssel ikon 200-as csomagban. A 16-os iphone4 2 év hűséggel+ a díjcsomagra vonatkozó hűséggel 118.000 forint. Egy évig kell fizetned a havi részletet ami 7800 forint+ ugye be kell fizetned a 30 ezres kezdőrészletet az elején. Arra viszont számíts, hogy ha új előfizetéses vagy a T- nél, akkor kell kaukciót is fizetned ( tőlem 70.000-et) kértek,de ezt az összeget visszakapod, mert az első hónaptól kezdve levonják a telefonszámládból, vagyis pl nekem a 70 ezer forint befizetés után 14 hónapig nem kell fizetnem telefonszámlát. :)
2010. dec. 9. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!