Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Jól csináltam? (mobil facebook)

Jól csináltam? (mobil facebook)

Figyelt kérdés

Szóval ma küldettem egy sms-t a facebook.hu-ról a telefonomra, meg is jött egy ilyen szöveggel: Nézegesd a facebookot adatforgalmi díj nélkül!

aztán a link: 0.facebook.com


erre rámentem, bejelentkeztem, és kiírtam valamit az üzenőfalamra, aztán kiléptem.

mikor megnéztem gépen, a bejegyzésem alá az volt odaírva, hogy "Mobil web használatával". A többi mobil-facebookos ismerősömnek ilyenkor a "facebook mobil használatával" felirat van ott. akkor most csesztem el pénzt, vagy nem, és továbbra is csinálhatom így? ha igen, akkor mit rontok el?


2010. dec. 8. 20:11
1 2
 11/16 bp1985 ***** válasza:
Igen, ment el. De ott a t-mobile-s linken is fent van, hogy net start csomag kell. Itt is le van írva. Neked nincs, így maradt a wap.
2010. dec. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:

Nem értitek mit írt le a kérdező?

Ott van: ha nincs Net Start díjcsomagja, attól még a 0.facebook.com-on a Ne Startos díjak érvényesek, vagy elvileg ingyenesnek kellene lennie

2010. dec. 9. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Nos, most t-mobil.hu-n aktiváltam a netstart csomagot ingyen és díjmentesen, viszont még mindig "mobil web"-et ír ki...
2010. dec. 9. 12:19
 14/16 bp1985 ***** válasza:

Utolsónak:

A Facebook Zero használatához szükséges, hogy a valamely adat-díjcsomagunkra előfizessen, ez lehet akár a havidíjmentes Net Start vagy más, havidíjas csomag is. Utóbbiak közül ajánljuk pl. a Net 40 MB adat-díjcsomagot, amely havidíjas és Dominós előfizetőink számára egyaránt elérhető.


t-mobile oldala elég hivatalos neked?

2010. dec. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Én azt hallottam hogy elvileg csak a 70-es telcsis számuaknak ingyenes.Mert pl én 20-es vok de nekem se engedi. A barátaimnak viszont 70-es ás nekik jó. Az egyik havermonak pedig 70-es a száma de kikűldtek neki egy 20 000 ft-os számlát de bement reklamálni a céghez,megmondta ho ez elvileg ingyenes és végűl ako most ő is ingyen használhatja és nem kellett kifizetnie.
2010. dec. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
huhh, sikerült jól összezavarnom magam ennek a kérdésnek a feltevésével... inkább nem is facebookozok akkor telefonon, annyira nem fontos, csak hát jó lett volna =(
2010. dec. 10. 17:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!