Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a jobb telefon: Alcatel...

Melyik a jobb telefon: Alcatel OT-800 vagy Nokia C3?

Figyelt kérdés

Elsősorban a kezelhetőség lenne a fő mérvadó, de más is érdekel. Kinek mi a tapasztalata? Melyik a jobb telefon?

A válaszokat előre is köszönöm! :)


2010. dec. 6. 15:28
 1/5 bp1985 ***** válasza:
Alcatel, és Nokia közül inkább nokia. Még ha butább is, akkor is.
2010. dec. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyszer volt alcatel telóm (sajna ellopták) c 701. És nagyon jó telefon volt, sőt, az egyik legjobb telóm volt, pedig millió darab megfordult nálam.
2010. dec. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Igen, Anyukámnak is Alcatel telója van (OT-556), "kicsit" régebbi típus :D, de a mai napig használja...neki szeretnék vásárolni egy újat, ezért gondoltam, hogy Alcatel-t veszek megint.

A Nokia telefont egyébként könnyű kezelni?

2010. dec. 6. 16:22
 4/5 anonim válasza:
Nekem Nokia C3-as telefonom van, könnyű kezelni sok funkció van benne, gondolom anyukád nem használná de WIFI-t is találsz benne és a Nokiák ősidők óta sokkal megbízhatóbbak mint holmi Alcatelek, ha azelőtt anyukád alcatelt használt, az se gond nokiára 1-2hét alatt át lehet "szokni". Mindenféleképpen Nokia.
2010. dec. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Szia!

Igen, végül én is a Nokiánál maradtam!

Köszönöm szépen a válaszokat! :):):)

2010. dec. 10. 16:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!