Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mutatnátok egy jó telefont?...

Mutatnátok egy jó telefont? Többi lent

Figyelt kérdés

Tudnátok valami jó telefont mutatni ami nektek tetszik, maximum 65ezer ft és szerintetek minden téren jó teló?

Én eddig az x10mini pro-t akartam megvenni de valahogy csak azt hallom, h nem jó a felbontás meg ilyesmi...

Eléggé kivagyok mert eddig úgy éreztem h az x10mini pro tök jó lesz meg minden de most már tényleg nem tudom melyik az a teló ami kéne:S

- ja és én csak kártyásan venném, tehát nem előfizussan.

-a problémám az, hogy a többi teló kinézetre nem tetszik annyira, am játszásra, netezésre meg ilyesmire használnám.


2010. dec. 2. 17:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Nokia N szériák symbian 9től
2010. dec. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
HTC HD2 Iphone 4g
2010. dec. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Fkris ***** válasza:
Nokia X6
2010. dec. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Fkris ***** válasza:

Igen a HTC HD meg az Iphone 4 tényleg a 65Ftos kategóriba tartozik:D

gratulálok:D

Ja, és NEM 4g hanem simán 4. 4g iPodban van:D

2010. dec. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
kössze
2010. dec. 2. 18:27
 6/7 anonim ***** válasza:
minden téren jó telefon nem létezik:)...mindegyiknek van hibája...x10 mini proról nem tudok nyilatkozni bár szerintem jó telefon...én is most akarok telefont venni bár nem szánok rá ennyit, de én az LG GT540 Optimus és a Sony Ericsson X8 között vacilláltam és végül az Optimus mellett döntöttem, mert az X8-nak szerintem kicsit játéktelefon beütése van...az Optimus "hibája" hogy rezisztív kijelzős, de ahogy olvastam annyira nem para és én sem hiszem, hogy annyira érezni fogom a hiányát, hogy zavaró lenne...amúgy ott van még a samsung galaxy 3, de nekem az már drága és nagyon minimálisan jobb, mint ez az LG és SE...most hirtelen nem tudom mennyibe kerül a Sony Ericsson Vivaz, de szerintem gyönyörű telefon én javaslom, hogy azt is nézd meg...és olvass mobilteszteket...ott leírnak minden fontos dolgot és eldöntöd, hogy elég jó e neked:)...jó nézelődést, vásárlást;)
2010. dec. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
rendben, köszi:)
2010. dec. 2. 20:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!