Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van ingyenes navigáció Samsung...

Van ingyenes navigáció Samsung mobiltelefonokra?

Figyelt kérdés

Nekem konkrétan Samsung Monte-m van, amint ugyan található "ingyenes" navigáció, de csak idézőjelben. A Google Maps használatáért fizetni kell a szolgáltatónál, a Navi Expert navigációért ugyanúgy.

Engem az érdekelne, hogy létezik-e olyan internetről letölthető, vagy kisebb összegért mobilra vásárolható navigációs program Samsungra, ami tényleg ingyenes, használatához nincs szükség folyamatos internetkapcsolatra.


2010. nov. 29. 15:07
 1/10 anonim ***** válasza:
85%

Én úgy tudom, hogy csak az iphone ra van ingyenes navigáció hanggal én úgy hallottam van ingyenes program erre is de a hangért fizetni kell szerintem, de azért még várjuk meg a többi válaszoló véleményét is!



Ha felértékelsz azt köszönöm!

2010. nov. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Sajna a Monte TouchWiz rendszert használ, ami egy zárt op.rendszer, ezért nem is nagyon tudsz rá leszedni tört, vagy egyéb ingyenes navigációt.


Különben Nokia telefonokra van teljesen ingyenes, legális hangos navigáció.

2010. nov. 29. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Keress rá a We-Travel -re! Java alapú, tud magyarul és teljesen ingyenes.
2010. nov. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
85%

Nincs Montera, samsungnál csak androidosra van.


1.nek: nem csak iphonera van.


pls zöld kezet :)

2010. nov. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Csak a WeTravel-re találtam rá, bele is raktam, de ez csak nagyon kezdetleges navigáció és csak Magyarország térképével rendelkezik. De működni működik, úgyhogy ezt meghagyom. Én Szlovákiában élek, szlovákiai magyar vagyok, a navigációkkal az a baj, hogy mint pl. a Google Maps és a Navi Expert folyamatos internetkapcsolódást igényelnek külföldi használatnál óriási összegeket leakasztanak 1MB adatátvitelért 5-10EU-t leakasztanak, az olyan 1500-3000Ft csupán 1MB!!!! Hát pár használatból veszek egy GPS-t.

De ha valaki találna olyan GPS-t, lehet egyszerű mint a WeTravel de külföldre is navigál az mindenképp irjon!!!

(Am. köszönöm a válaszokat, felértékeltem mindenkit)

2010. nov. 30. 14:55
 6/10 anonim válasza:
100%
köszixDugyanezt a kérdést akartam feltenni énisxd nekem is montem van és nekemis ingyenes GPS kellet vna:D én nekem bőven elég magyarországra is:D kösziikeexd
2010. dec. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%

előző vok

h kell rátenni a telóra? letöltöm oszt azt a winraros cucot teszem a telore nem tetszik neki:S

ki kell csomagolni es azt?

vagy hogy??

2010. dec. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 JulesM111 ***** válasza:
100%

A válasz írója 86%-ban hasznos válaszokat ad: zöld kéz ment.


Kérdezőnek: a mai világban semmi nincs "ingyen" xD

Személyesen: nekem tele van a t...m a mobilos navigációkkal, tökölés, szenvedés, kezdetleges, unalmas.

Inkább vegyél valami PNA-t dobj rá iGO-t, és már mehet is.

iGO azért frankó, mert minden letölthető hozzá könnyedén.

2010. dec. 12. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Mennyi szovákiai magyar..én is az vagyok :D.Egyébként köszi,hogy feltetted ezt a kérdést,ebből én is okosodtam.2 teló közt ingázom,és már többet tudok a monteról.


(mindenkinek zöld pacsit nyomtam (y) )

2010. dec. 12. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
A WeTravel-t kicsomagolás után kell rátenni a memóriakártyára és a Monten a .jar vagy a .jad fájlt kell beinstallálni... már nem tudom, de úgy is csak egyiket lehet, úgyhogy rájöttök :) Nagyon egyszerű az egész :)
2010. dec. 12. 11:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!