Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mikro simkártya? Hogy szerezze...

Mikro simkártya? Hogy szerezzek olyat?

Figyelt kérdés

Azt olvastam,hogy az Iphone 4-hez mikro simkártya kell...

T-mobil-nál lehet ilyet kapni?A családommal nemrég költöztünk ide és nem vagyunk bejelentve..ez megakadályoz abba,hogy a T-mobil-nál vásároljak?:O


2010. nov. 26. 21:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

A bejelentéssel nem tudom, hogy van-e gond, mert azt hiszem, hogy csak személyit kérnek.

Mikro simet meg elvileg lehet venni, de ha nem akkor levágod a sima sim szélét és kész... :)

2010. nov. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

hahahah.:D

arra is kíváncsi lennék,hogy ha veszek eny Mikro simkártyát,akkor kell e új telefonszám? vagy megoldható,hogy a régi maradjon meg?>_<

fúúdebonyolultak az Iphone-ok..jailbreak,függetlenítés,mikro simkártya...:\\

2010. nov. 26. 21:38
 3/13 anonim ***** válasza:
ha bonyolultnak tartod nem kell megvenni. amúgy meg valóban nagyon bonyolult bemenni a tmobilhoz és kimondani hogy jó napot kívánok mikro simre szeretném cserélni a simkártyám az iphone 4esem miatt
2010. nov. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Az e-bay-en vagy valami hasonló helyen láttam egy néhány ezer forintos lyukasztó gépet, ami a sima simkártyából egy nyomásra mikrót sim kártyát csinál.


Az hogy ez technikailag kamu e azt mondja meg itt valami szakértő, de ott a képen korrektnek nézett ki.

2010. nov. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
A T új szimkártyái már olyanok amik micro sim-nek is kitörhetők, tehát 2 helyen van körbevágva. Ilyet osztogatnak alapjáraton mostanság.
2010. nov. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Itt is van amit mondtam:

http://www.youtube.com/watch?v=OTxXME6hsh8


ez meg a házi módszer:

[link]


Több adat:

[link]

2010. nov. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

21:50:

előbb olvasd el a leírást.:)

azzal semmi bajom,h bemegyek és megveszem.

az a bajom ezzel az egésszel,hogy pl telefont ott nem tudok venni mivel nem vagyok bejelentve, (ismerősök mondták,még nem próbáltam)és nem tudom,h a simkártyával is ilyen lenne e a helyzet.-.-

2010. nov. 26. 22:08
 8/13 anonim ***** válasza:
T-mobilba lehet kapni, előfizetésesnél mindenképpen megmarad a számod, dominósnál nem biztos. Amúgy ha elvágod, tönkremegy és nem tudod használni!!! Ha microSIM vágóval csinálod akkor se.
2010. nov. 26. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

"... Ha microSIM vágóval csinálod akkor se...."

Ahhoz képest elég nagy az irodalma a témának a neten és van ott komoly oldalak is.

2010. nov. 26. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ha csak besétálsz az utcáról, akkor biztosan nem fogsz iPhone 4-et kapni, mivel a várólistások is csak kb 3-4 vagy még több idő alatt kapják meg.
2010. nov. 27. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!