Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem jó az új telefon aksija...

Asdface kérdése:

Nem jó az új telefon aksija vagy én rontottam el?

Figyelt kérdés

a hét elején vettem egy új 5230-ast és az a bajom hogy elég hamar lemerül

amikor megvettem haza vittem fel is dobtam töltőre közbe piszkáltam egy kicsit de aztán hagytam tölteni és gépeztem

egyszer jelzett hogy feltöltött és kiis húztam (pár óra alatt) minden szép és jó volt de rá 2-3 napra megint tölteni kellett tegnap este megint bedugtam és ma reggel kihuztam telefonáltam vele vagy 1,5-2 órát és játszottam rajta 1 órát kb és lement 2 egységre

öcsém azt mondta hogy elbasztam azzal hogy nem hagytam rajta 16órán keresztül :(

nem akarok venni új aksit 9ezerért ha esetleg csak átmeneti


2010. nov. 26. 14:00
 1/7 anonim ***** válasza:
rossz gyárilag nem a te hibád ez majdnem mindegyik 5230 asra igaz!
2010. nov. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
és akkor most újat kéne vennem ?
2010. nov. 26. 14:03
 3/7 Fkris ***** válasza:
nem qrtad el a 16 órával, de ha a samsungos 5230-ra gondolsz, akkor ez szinte mindennapos próbléma:D
2010. nov. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
46%

Hát ha garis vidd vissza ha nem akk ha nem zavar akk nem de ha zavar akk új akksi kell



Ha felértékelsz köszönöm!

2010. nov. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Emberek...2 óra telefonálással és 1 játékkal mit akartok?? A telefon negyede az aksi,olyan kicsi,és csak egy vonalka ment le? másé sem bírja tovább...szerintem
2010. nov. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Gagyi telefontól ne várj csodát. A papíron leírt adatokat meg mindig meg kell felezni. Sajnos a minőséget nem adják olcsón, én is ilyet akartam venni, de a csaj a pannonnál közölte, hogy csak fél év garanciát adnak, meg típushibás. Megpróbálkozhatsz a garanciával, de szerintem új akkuval sem lesz jobb. De azt azért formázd le, hátha. :D
2010. nov. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat nokia egyébként
2010. nov. 26. 14:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!