Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a különbség a Sony Ericsson...

Mi a különbség a Sony Ericsson Xperia X10 mini pro és a Sony Ericsson Xperia X8 között? Melyik jobb és miért? (mert árban különböznek)

Figyelt kérdés
2010. nov. 25. 23:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát én csak annyit tudok h ez az X8 egy rakat hulladék. Szombat óta van meg de sztem hnao meglátogatom vele a szervízet. Úgy letud fagyni néha h csak az aksi kivétele segít. Nem tudom h én kaptam ki egy nagy rakat sz@art vagy ez alapból ekora fos?? minden esetre csalódtam. De sztem az x10 mini pro árba a kitolható qwerty billentyűzete miatt drágább.
2010. nov. 25. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Értem. Köszi a választ! Sajnálom, hogy így jártál.

Nekem most van a harmadik sony ericsson telefonom, és mindegyik sokáig (az nálam 3év) tartott, és biztosan csak ezt a márkát fogom venni. Bár eddig nem volt okostelefonom, csak K meg W szériás. De remélem ez is olyan jól meg fog felelni.

2010. nov. 26. 13:48
 3/6 anonim válasza:
mi most vettünk xperia x8-at, 12 órás, és eddig bírja:D szerintem egyébként ugyanolyan.. bár nekem a mini pro szimpatikusabb.:D (nem értek a mobilokhoz)
2010. nov. 28. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

első válaszolónak:

Nekem is X8-am van, és nekem semmi bajom vele. Normálisan megy, egy hónapja megvan kb, és nem fagyott még ki, pedig elég sok androidos progit kipróbáltam rajta.

2010. dec. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Nemrég vettem meg a Mini Pro-t és én teljesen meg vagyok vele elégedve. Sztem nem is annyira kicsi (pedig nincsenek kis kezeim) Sőt ennél nagyobb el sem tudok képzelni. Sztem X8-at ne vegyél mert sztem nem éri meg. Linkelek egy fórumot ha érdekel nézegesd.

X10 Mini Pro:

[link]

X8:

[link]

2010. dec. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nekem x8-am van és nekem az a vélemyényem hogy mind a kettő ugyan olyan csak az x8-nak nagyobb a kijelzője, de énszerintem ugyan annyit tud mind a 2 meg marketről minden sz@rt le tudsz tölteni hogy még jobb legyen. Csak a mini pro az kicsúsztathatós és ezért drágább sztem...:D
2011. júl. 7. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!