Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Függetlenítés programmal?

Függetlenítés programmal?

Figyelt kérdés

LG kp500 a telefon típusa..

Leírást tudtok hozzá adni?


Letöltöttem az LG utils 4.2 programot.. Itt a képe: [link]


Aki tud kérem segítsen..Köszönöm.


2010. nov. 24. 15:13
 1/5 anonim ***** válasza:

ezt ne használd, még az opciók nyelvhelyessége sem tükrözi, hogy angol alkotta (inkább átnyomták egy webfordításon)


aki partíciókban gondolkodik egy telefonon, annak lövése sincs a digitális technikáról.

Ez nem merevlemezes windows, hogy csakúgy formázgasd, hanem flash és eeprom memória! Kemény gépi kód!

Ha nem értesz assembly programozáshoz, akkor inkább csak elcseszed a telefonod, vagypedig ha kompletten szeded le, akkor az már meg van fertőzve trójaival, valamint nem hazai telekommunikációs hálózatra van állítva.

2010. nov. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

LG Cookie-t nagyon egyszerű függetleníteni. Mivel a KP500-as is az, ezért azt is. Így kell:


Ez kell hozzá:

Extract program --> *****

firmware .cab --> [link]

LG-Utils ----> [link]

LG Support Tool ----> [link]


Itt: [link] megnéztem a fileokat, de nem jelzett rájuk vírust vagy trójait.


Függetlenítés előtt kikapcsolod a telót, kiveszed belőle a Simkártyát, visszateszed az aksit meg a hátlapot, de kikapcsolva hagyod.


Ezt kell csinálni:


1. Ha már tettél fel LG-től kapott software-t (LG ... suite vagy ilyesmi) a telódhoz, töröld le a gépről, a driverekkel együtt (a programok eltávolítása menüben ezeket megtalálod). Indítsd újra utána a gépet.


2. Telepítsd fel az LG Support Toolt. Valami Phone Flash programot is akar majd közben telepíteni, arra is mondj igent. A Support Tool megnyíló ablakában lesz valami Update drivers vagy Download drivers gomb. Kattintsál rá. Ha feltelepítette a drivereket, kikapcsolva dugd rá a telefont a gépre, haggyad hogy a Windows is észlelje meg telepítse, ha felismerte és kiírja Ok, akkor húzd ki a telót, és kapcsold ki megint.


2. A .cab file-ra kattintsál, menj bele mint egy könyvtárba. Másold ki a tartalmát a C meghajtón egy A nevű könyvtárba (ezt előre hozd látre).


3. Az Extract programot másold szintén az A könyvtárba. Indítsd el. Ezeket írd bele (a nagybetű nagy, a kicsi kicsit legyen, mint itt):

első sor: C:\A\Inf_WebDnld.dll aztán enter nyomjál, második sor: C:\A\V10D.wdb aztán enter

harmadik sor V10D_08 enter.

Aztán ha megáll megint a progi, újra enter. Ezután kiírja, hogy Loading, aztán bezárul hamarosan.


4. Az A menüben létrejöttek új file-ok. Keresd meg azt, amelyiknek úgy van a neve, hogy valami, közben slb van beleírva, és a vége .flb. Csak egy ilyen van. Ezt nevezd át KP500.flb-re.


5. Az LG utils-t tömörítsd ki, és másolj mindent belőle az A mappába. Ezután indítsd el a KP500-Utils-EN.exe-ét.

Ezt írd be:


-Írd be O és enter.

-Aztán \\.\USB1 és enter.

-C:\A\KP500.flb enter

-STATIC_EEP


Mielőtt utoljára megnyomod az entert, dugd bele a kikapcsolt telefonba az USB kábelt, és készülj fel, hogy majd az USB-s végét is bedugod a gépbe.


Nyomd meg az entert. A progi elkezd variálni, és kiírja, hogy dugd be a telót. Dugd be amilyen gyorsan csak lehet. Ha jól csináltad, kiírja a progi, hogy a telefont restartingolja, meg miegyebet. Aztán a végén kiírja, hogy ok, vagy ilyesmit. Ha későn dugtad rá, ezt a pontot az elejétől újra csináld végig.


Húzd ki a telefont. Utána ha mindezzel megvagy, kapcsold be.


5. Létrejött a STATIC_EEP file az A könyvtárban. Elvileg a KP500-Utils-EN.exe még fut. Ha nem megint indítsd el. Ezt írd bele:

P enter

Majd ezt: C:\A\STATIC_EEP enter


A progi kiírja majd, hogy mi az Unlock kód.


6. A telefonba írd be, mintha tárcsáznál: 2945#*71001# és kattints a hívógombra. Megjelenik egy menü, válaszd ki belőle, hogy Network Unlock. Írd be a kapott unlock kódot, és ok-t nyomjál. A telefon kijelzi, hogy Unlocked vagy ilyesmi.


Ennyi.



enter then within 1-2 seconds, connect the phone



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. jan. 28. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Bocs, a végén itt ez az utlólsó angol mondat véletlenül került a szövegbe.
2011. jan. 28. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én már a 3. lépésnél megakadtam. Azt a .cab fájlt hol keresem?
2011. szept. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nagy kiraly vagy ! Sikerult !
2015. nov. 14. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!