Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyiért lehetne maximum...

Mennyiért lehetne maximum eladni egy Nokia 6120c-1 tipusú telefont?

Figyelt kérdés

A hiába annyi, hogy le lett tiltva a hálózat.

A párom az ismerősétől vette 40000 ft-ért, csak a töltője van meg, meg egy 1 gb-os sd.

Egyáltalán meg lehet ezt még csinálni?

Minden működik rajta nagyon szuperül amúgy.


2009. jan. 14. 14:19
 1/3 anonim ***** válasza:
IGEN,HASZNÁLT KERESKEDÉSBEN AHOL SZERVIZELNEK IS FEL TUDJÁK OLDANI.AZ ÁRÁT NEM TUDOM KB.5-10E KÖZÖTT LEHET.AZ ELADÁSI ÁRA KB.:25-30E KÖZÖTT VAN,DE HA HASZNÁLT KERESKEDÉSBE ADOD BE JÓVAL KEVESEBBET ADNAK ÉRTE.
2009. jan. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szia, köszi a választ.

Azt nekem is mondták, hogy átlehetne üttetni valami számot vagy micsodát benne és akkor tökéletesen működne.

Azt is tudom, hogy újjonan 40 e körül, használtan pedig 20-25 e körül vannak.

De így hibásan nem tudom mennyit kérjek érte.

Fent van az egyik aukciós oldalon licitre és eddig a legmagasabb ajánlat 5000 volt rajta.

Én 10 e körül szeretném adni, nem tudom, hogy ez lehetséges e?

2009. jan. 18. 10:05
 3/3 anonim ***** válasza:
ÉN VÁLASZOLTAM ELÖZÖLEG IS.SZERINTEM INKÁBB ÉRDEKLÖD MEG MENNYI LENNE A SZERVIZELÉSE,HA NEKED MEGFELELÖ AZ ÁR JAVITASD MEG IGY SOKKAL TÖBBÉRT TUDOD ÉRTÉKESITENI.SZERINTEM MÉG IGY HIBÁSSAN IS KEVÉS ÉRTE A 10E FT,MERT LEHET AKI MEGVESZI KICSI PÉNZÉRT MEG TUDJA JAVITATTNI ÉS VETT EGY SZUPI MOBILT OLCSON.
2009. jan. 19. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!