Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az Apple iPod Touch tulajdonos...

Az Apple iPod Touch tulajdonosok előbb-utóbb iPhonera váltanak. Egyetértesz?

Figyelt kérdés

Apple eleve azért találta ki az ipod touchot, hogy azoknak is lehessen ilyen kütyüje, aki nem engedheti meg magának az iphonet, mert eszméletlen drága. Nemsokkal tud kevesebbet a touch, mint az iphone, viszont sokkal olcsóbb, de mégis egy általánosan kijelentető tény, hogy előbb-utóbb az emberek leváltják a touchukat iphonera, mert hajlandók kiadni a touch árának a többszörösét, hogy iphoneuk legyen, bár nem tud az olyan sokkal többet, és ezt ők is tudják. Szerintem ezt Apple is sejtette már előre, és én is elképzelhetőnek tartom, hogy ha nem is a mostani touchomat váltom iphonera, de a következőt biztos.

Egyetértel?


2010. nov. 23. 06:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Oo Hát én akkora árkülönbséget nem látok... tudásban viszont pl az iPhone-nal lehet TELEFONÁLNI... Szerintem legalábbis nem egy kategória. Persze iphone kiváltja az ipodot, de azért mennyivel több dologra is jó... :D Én beérem egy ócska mp4 lejátszóval meg egy sima nokiával, szóval nem érthetek ehhez, de szerintem, ha éppen teheted és éppen tényleg szükséged van egy telóra, akkor vegyél iphonet, főleg, ha ki is használod. Csak azért mert menő...? Nem éri meg, sokkal jobbakat is találsz annyiért. (ja és ha lecseréled a ketyeréd, a felesleget fogadom! xD)
2010. nov. 23. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én vagyok az ellentét, van touch-om, és semmi pénzért nem vennék iphone-t, vettem egy Galaxy S-t és most árulom.
2010. nov. 23. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
1 Iphone 3GS Függetlenül 150,Egy Ipod Touch 40ezer.Akinek van pénze az vált,akinek nincs annak megfelel a mezei Ipod.
2010. nov. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!