Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi történik ha háromszor...

Mi történik ha háromszor rontom el a pinkódot?

Figyelt kérdés
Még sose volt ilyen, csak mindig kiirja h Hátralévő:3. volt hogy egyszer elrontottam, akkor már csak 2 volt, és nemtudom mi van hogyha mind a háromszor elrontom. Csak kíváncsi vagyok..:)
2010. nov. 22. 14:30
 1/8 anonim válasza:
Akkor kéri a kódos papiron lévő puk kódot!
2010. nov. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egy par oraig nem probalkozhatsz. Oda lesz irva meddig.
2010. nov. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
és ha azt is elrontanám akkor le van tiltva a kártya? vagy olyankor mivan?:)
2010. nov. 22. 14:33
 4/8 anonim válasza:
PUK kódot kér. Telcsi papírok közt találod.
2010. nov. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Hát ha azt vesszük semmi érdekes nem történik csak akkor már kéri a PUK kodot,amit ha nem tudol nah akkor van nagy baj! Vagyis akkor van nagy baj ha nem nagyon ertesz a telefonokhoz :D
2010. nov. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az hülyeség hogy pár óráig nem próbálkozhatsz.Velem fordult már ilyen elő és röktön beírtam a PUK kódot,és kész.
2010. nov. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha van PUK kódod, annak a segítségével adhatsz meg új PIN kódot, így semmi gond nincs.

Ha nem tudod a PUK-ot, akkor sincs nagy gond, a kártya papírjaival és a személyes irataiddal beballagsz a személyes ügyfélszolgálatra, és ha a te neveden van a kártya akkor segítenek, egyébként a tulaj írásos meghatalmazása kell.

2010. nov. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
be kell írni a puk kódot
2010. nov. 22. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!