Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vezeték nélküli fül/fejhallgat...

Capsread kérdése:

Vezeték nélküli fül/fejhallgatót hol tudok személyesen venni iPhonehoz?

Figyelt kérdés

iPhone 3G készülékemhez szeretnék egy vezeték nélküli fül/fejhallgatót venni. Hol tudnám ezt személyesen megtenni? Milyen típusok vannak, amik jók? És erről mi a véleményetek:

[link]

Köszönöm a segítséget!


2010. nov. 21. 18:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Photohall, Media Markt, Euronics, Elektro pont, Extreme digital, Auchan, Tesco, Cora, számítógépes és elektronikai szközöket forgalmazó boltok...és ez csak úgy elsőre jutott eszembe. Nem értem Te hol élsz (szatyorban??), ha nem jutott eszedbe egy nyamvadt elektronikai bolt sem:D Ja, mielőtt megkérdezed: olyan nincs, hogy iphone headset, csak bluetooth-os. Azok akármilyen bluetooth-kompatibilis telefonnal működnek.
2010. nov. 22. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Kedves nagyon inteligens első válaszoló!

Nem azt kértem, hogy ugyan olcsál már le, hanem kiírtam egy kérdést. Azt a típust amit belinkeltem meg az általad írt boltokban nem kaptam. Gondoltam, valahol ezt is biztos árulják, ezért kérdeztem. Azt, hogy iPhonehoz valót kerestem meg úgy értettem - ha nem lett volna egyértelmű - hogy olyan fülhalgatót keresek aminek az a kis iPod kompatibis bütyök az inputja (vagyis iPodra rá lehet kötni). De azért köszi a választ, csak azt nem tudom miért kellett leoltanod?

2010. nov. 22. 16:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!