Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyit tesz ez az 50MB...

Mennyit tesz ez az 50MB mibilinternet?

Figyelt kérdés

Helló!

Vettem egy Samsung Galaxy S-et a telenornál és vettem hozzá egy 50MB-os mobilinternetet. Na most azt szeretném megkérdezni hogy egy mennyi ez az 50MB?Ha mondjuk nem vagyok wi-fi közelbe és neteznem kell mondjuk egy oldalra feltudok menni vagy ha unatkozom facebookra feltudok menni?


2010. nov. 19. 22:29
 1/6 anonim ***** válasza:
48%
3 facebook oldal, reklámostul. Ennyi az a jó vételes 50 megás csomagod.
2010. nov. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Én egy hónapra kapok 100megát,és sokmindenre elég.Rendszeresen ott nézem az emailjeimet,googlezok,bkv megilyenek,mivel a többségét mobilos oldalként tölti ezért nem fogy annyira a net,mint rendes gépen,szval elég.Haver rendszeresen facebookol rajta....
2010. nov. 19. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha csak a mobilon internetezel vagyis wapolsz, akkor be tudod osztani egy hónapra. A régi telókkal opera bongésző nélkül 3 Mega is elég volt hogy az emailboxot használd, 20 Megával pedig chatelni is lehetett
2010. nov. 20. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Akkor nyugottan facebookozhatok meg netezhetek vele?
2010. nov. 20. 08:48
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát az első nagyon ökör már bocsánat...


Nekem is Galaxy 3-asom van, T-s, igaz 500 mega internettel hazsnálom. Ez olyan, hogy ha eléred a 250 megabájtot, küld SMS-t.

Na ugye nov 1 a hó eleje most van nov 20, és naponta min. 20 perc facebookozás meg napi több email ellenőrzés, heti 1-2 alkalommal market letöltéssel még mindig nem jött sms az 50%-ról!

Úgyhogy az első mondjon le.

2010. nov. 20. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ne a beépített böngészővel netezz, hanem az Opera minivel. Nagyon kicsi forgalmat használ.
2010. nov. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!