Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lg kc 550i mobil jó?

Lg kc 550i mobil jó?

Figyelt kérdés
Úgy értem mi mindent tud ? jó a menuje , kamerája , hangszórója ?
2009. jan. 9. 22:05
 1/2 anonim válasza:
Nekem ilyen van!Jo kis telefon.A hangszoro tisztan szol.a menuje szep es egyszeruen kezelheto.a kamera szep kepet csinal meg sotetben is a vakunak koszonhetoen.A boritas nem kopik,fem burkolat atelefon nagy resze.Masziv kis keszulek.Nekem mar olyan 4 honapja megvan es nem fagyott le meg egyszer sem.Igaz java alkalmazasok nem nagyon vannak ra,es egy hibaja van hogy keves a belso memoriaja.Ennek az a hatulutoje,hogy nem lehet a beerkezo bluetooth adatot a memoriakartyara atiranyitani,es 6MB-nel nagyobb adatot nem tud fogadni.De adnak gozza adatkabelt es igy szamitogeprol nyugodtan lehet ra tenni cuccot.nekem 2GB-os kartyaval sem lassu a telefon.Bar a medialejatszonal erezheto egy kicsit a telefon lomhasaga.Szoval megeri megvenni.Okos szep,a bluetooth gyors barmire is kuldesz,vagy fogadsz,felbontas szep,A kameraban kepstabilizatortol kezdve minden megtalalato.
2009. jan. 12. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
ÉS nem lassú telefon akkor ?
2009. febr. 28. 08:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!