Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért utálják ilyen sokan az...

Miért utálják ilyen sokan az Iphone-t?

Figyelt kérdés
pár hónapja majdnem mindenkinek az iphone tetszett, mára már pedig mindenki androidos
2010. nov. 8. 22:30
 1/7 anonim ***** válasza:
61%
Én se szerettem, de megbékéltem és vásárlok is egyet.
2010. nov. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 bp1985 ***** válasza:
51%
Mert androidra sokkal több értelmes, hasznos program van, mint ios-re. Az androidos telefonok valóban annyiba kerülnek, amennyit érnek. Az androidos telefonoknál nem kell jailbrake, nincs kötődés az android markethoz, stb. Az Android lenyomta az ios-t. Az androdos telefonok nincsenek tarifacsomaghoz kötve, bármely tarifacsomagba megveheted, stb.
2010. nov. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
75%
mert irigyek.
2010. nov. 8. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 bp1985 ***** válasza:
32%
Előzőnek. Jobb telefonom van, mint bmelyik IPhone-nál. Olcsóbban vettem, egy 3gs-t cseréltem le rá. Abszolút nem vagyok irigy, csak én telefont akartam venni, amit ha bekapcsolok, tudom minden funkcióját használni, és nem kell törögetni.
2010. nov. 8. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
61%

Nekem volt Iphone is meg Androidos Desire is. Szerintem mind a kettő jó teló. Akinek nincs pénze Iphone-ra az utálja meg azt mondja hogy ezek rossz telefonok. Akinek meg Iphone van a kezébe az meg azért mondja hogy szar az android. Szerintem mind a kettő jó.

Én ezt mondom: Iphone for gamer... HTC for worker

2010. nov. 8. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
66%

hát én nemtudom. lenne pénzem iphonera de olyan sok rosszat hallottam róla a sok jó mellett hogy inkább mellőzöm. egy n97-et vettem végülis mert ezt találtam egy jó alternativának és tetszik a billentyűzete meg az egész telefon is.

volt már a kezembe iphone (volt osztálytársamé) de annyira nem fogott meg. a kijelzője tényleg nagyon jó ezt elismerem és az oprendszer is stabil de ettől még nem tud annyit amennyit ér.

nagy kár és hiányolom belőle a nyitott oprendszert és a rendes hardveres qwerty billentyűzetet. mert egyébként nagyon jó telefon lehetne. az anyaga megvan hozzá proci ram minden penge de igy nem teljes :/

2010. nov. 9. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
51%
ja most olvasom a kiegészitő szöveget...hát igen az android nyitott és a titka semmi más.
2010. nov. 9. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!