Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Írországba utazok jövő héten,...

Írországba utazok jövő héten, mit kell aktiválnom a telefonomon, hogy ott is tudja használni? Vagy alapból működőképes lesz? Pannon Praktikum kártyás csomagom van.

Figyelt kérdés
2009. jan. 9. 09:56
 1/4 yuda ***** válasza:

Nézz körül itt: [link]

Ha nem érthető valami,akkor hívd a 1220-as ingyenes számot és kérdezz rá.

2009. jan. 9. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A pannon oldalát már átolvastam, most nem akarom részletezni, de nem igazán egyértelmű...
2009. jan. 9. 10:46
 3/4 anonim ***** válasza:
A roaming szolgáltatást kell engedélyeztetned. Nem árt, ha tájékozódsz arról is, hogy mennyibe fog kerülni ha hívni akarsz, mennyibe fog kerülni ha téged hívnak (amíg külföldön vagy az is elég sokba kerül amikor téged hívnak! A költséget te fizeted, aki hív, az ugyanannyit fizet, mint ha itthon lennél), sőt az SMS küldését is. Az egyetlen ami ingyenes külföldi tartózkodás alatt, az az SMS fogadása. Ha használsz WAP-ot vagy mobilinternetet, azt külön kell aktiválni, de nem érdemes, mert azok tényleg luxus áron vannak (internet pl lehet 5-10000Ft/nap is).
2009. jan. 9. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem akarok telefonálni róla, max smst küldeni, engem igazából csak az érdekel, hogy fog-e hálózatot találni a telefon, ha bekapcsolom. Mert mikor más országban voltam, ez egyik Pannonos telefonom talált hálózatot, a másik nem.


A Pannon oldalán csak tarifák vannak, de az engem most nem igazán érdekel.

2009. jan. 9. 13:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!