Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyi egy telekom vagy egy...

Mennyi egy telekom vagy egy yettel sim kártya reális értéke?/mennyibe kerül?

Figyelt kérdés

dec. 25. 20:21
 1/10 A kérdező kommentje:
Bocsánat, azt kihagytam, hogy nokiába lenne
dec. 25. 20:22
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi az, hogy reális értéke? Annyi, amennyit a szolgáltató megszab és amilyen feltöltős vagy számlás előfizetést szeretnél.
dec. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodtan ki is hagyhattad volna, mert tökmindegy hogy milyen telefonba lesz, annak nincs jelentősége!

És egy sim kártyának sincs REÁLIS értéke, annyi, amennyit a szolgáltató meghatároz! Lebeszélhetőségtől és/vagy kezdő internet adatforgalomtól függően a Yettelnél ez 500 és 3000 Ft között van.

dec. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Rendben, elnézést a kérdés megfogalmazásáért, és nagyon köszönöm a válaszokat!!!
dec. 25. 21:12
 5/10 anonim ***** válasza:
dec. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem kell elnézést kérni, csak tényleg az a reális értéke, amit a szolgáltató kifizettet az általad választott szolgáltatásért. :) Hogy most kell-e mobilnet, mennyit beszél a valaki, már teljesen egyéni.


Úgy gondolom, hogy ha csak az elérhetőség a fontos, az illető nem sokat telefonál vagy használ mobilnetet, akkor elég a feltöltős megoldás. Ebben az esetben majdhogynem mindegy a szolgáltató. A nagyobb különbségek inkább a számlás előfizetésekkor tudnak előtérbe kerülni, de megint csak akkor, ha sok a telefonálás és mobilnetezés.


A Telekomnál egy ilyen kis csúszkával lehet összerakni a csomagot. Felső a net, alsó a mobil.

[link]


A Yettelnél is ki lehet választani, hogy mi legyen a domináns. Teljesen alap, vagy korlátlan beszéd, korlátlan net.

[link]


A Telekom a saját hálózatán belül korlátlan beszélgetést kínál. Ha sok a Telekomos kontakt és szeret beszélgetni az illető, akkor lehet érdemes azt választani 3000 Ft / hó összegért. Viszont belföldön nem Telekom hálózatba 37 Ft/perc a 3000 Ft felett.


A Yettel 3990 Ft-ért ad 100 percet ingyen meg 1 GB mobilnetet tartalmaz. 100 perc után 40 Ft / perc.


A feltöltőkártyás opciók esetén a például 10 GB mobilnet a Yettelnél az egyszer, nem (!) megújuló. Vásárláskor egyfajta grátisz, amit 5 napig lehet felhasználni. 30 Ft / perc fixen, tehát a feltöltött 3000 Ft-ért 100 percet beszélget az illető, bármely hálózatba, legyen az 30-as, 70-es, vagy valamilyen vonalas. Ha kell mobilnet, akkor természetesen lehet venni külön azt is bármikor, azt hiszem 1600 Ft az 1 GB?


Úgy hogy lehet variálni bőven az igényeknek megfelelően. Szóval visszatérve, a reális érték az lesz, amit a telefonszámot használó kér / felhasznál majd.

dec. 25. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

No meg ez a telefonálás is olyan, hogy sokan ha otthon vannak, akkor wifire csatlakozva, Viberen, WhatsAppon, Messengeren, Skypeon, FaceTimeon (Apple), akármin keresztül telefonálnak, mert az "ingyen" van. Tehát ha sokat van otthon az illető, van wifi és szeret telefonálni, akkor ennek függvényében is megfontolandó a választott csomag az adott szolgáltatónál.


Innen is csak a Viber, WhatsApp amik telefonszámalapúak a regisztrációkor. Messenger, Skype nem kér, FaceTime meg a Nokia miatt most nem játszik.

dec. 25. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Maga a kártya üzletben pár száz forint, de pl vodás kártyát kaptunk már többször is vásárláshoz ajándékba. A yettelnél kártyásként 1500 forint a legkisebb összeg, amivel fel tudom tölteni, de ezzel nem érvényes 1 évig, csak minimum 3000 forintos feltöltéssel. Ha a szolgáltatónál veszed, akkor ott helyben töltik 3000 forinttal, talán plusz a kártya ára, legutóbb nekem így volt.
dec. 25. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
47%
De miért "reális"? A szolgáltató kéri érte amit kér és nem fog veled alkudozni.
dec. 26. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Különleges/könnyű telszámok meg szoktak jelenni a magánpiacon drágábban.

Amúgy meg nem ér semmit egy telszám. Nulla ft. Vagy amennyi pénz még van rajta, de random számot mindek vennél bátkitul?? Szolgáltatótól megveszibmindenki szépen.

dec. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!