Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Puk kódot honnan szerezzek? XD

Puk kódot honnan szerezzek? XD

Figyelt kérdés
háromszor rosszul ütöttem be a Pin-emet viszont nincs meg a Puk kódom -.- Hát ez fasza,mit birok csinálnI?:)
2010. nov. 4. 21:23
 1/4 anonim válasza:
Vagy megkeresed a sim kártyád tokját oda le van írva vagy elviszed egy szaküzletbe ahol (pénzért) feltörik a telód és voálá megint működik :) (ne tudom mien szaküzletet kell keresni ennyire nem vagyok benne a témában csak gondoltam adok egy viszonylag gyors választ)
2010. nov. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szépen besétálsz a szolgáltatóhoz és ott lekérik a központból. (Ha van vidd a szerződés papírjait, és a személyid)
2010. nov. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Úgy van, a szolgáltatód ügyfélszolgálatára kell bemenni és párszáz forintért megmondják a PUK kódot.
2010. nov. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Tessék:

15554864

Persze nem lesz jó, de én olyan rendes vagyok, hogy adtam egyet.

2010. nov. 5. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!