Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen okos érintőceruza...

Milyen okos érintőceruza kompatibilis az Ipad Air-rel? (A1475 iPad Air Wi-Fi + Cellular)

Figyelt kérdés
Sziasztok, van egy Ipad Air tablettem amit 2014. decemberében vettem. Szeretnék jegyzetelni rá okos érintő ceruzával, kissé idős darab de tökéletesen működik. Nem tudom milyen ceruzát vegyek hozzá és mi a megbizható. Minél precízebb annál jobb. Úgy hallom sokat tud hozzá adni ha van az érintőceruzának dőlés és nyomás érzékelője, de persze nem vagyok jártas a témában. Ha tud benne bárki segíteni aki ért hozzá vagy tapasztalata van a témában azért hálás lennék.

tegnap 20:14
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!