Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha ügyetlen vagyok és többször...

Ha ügyetlen vagyok és többször leejtem a telefonomat, attól ugye nem robban fel?

Figyelt kérdés
Samsung galaxy a14, gondolom, hogy jót nem tesz neki, de az akksiját nem károsítja úgy, hogy felrobban vagy kigyullad? Nyilván nem dobálom, de van, higy kicsúszik a kezemből vagy véletlenül lelököm valahonnan.
tegnapelőtt 05:30
 1/2 anonim ***** válasza:
74%
Nem.
tegnapelőtt 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Morzsi007 ***** válasza:
84%
A nagyobb, vagy sok ütéstől az akkumulátor megsérülhet, emiatt részben zárlatos lehet, ekkor van, hogy melegszik, felforrósodik magától, meg felpúposodik. Vannak, amik könnyebben elérik ezt az állapotot, de van olyan, aminek semmi baja nem lesz, csak, ha komoly nyomást kap. Amíg nincs púposodás, forrósodás és nem esik le a töltöttség, akkor még rendben van.
tegnapelőtt 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!