Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van egy alkalmazás egy régebbi...

MUSKA CE CE kérdése:

Van egy alkalmazás egy régebbi telefonon tökéletesen működik de már nem elérhető az áruházban sőt nem találom sehol. Át tudnám valahogy rakni vagy másolni egy másik telefonra???

Figyelt kérdés

okt. 20. 14:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, vannak alkalmazások,amik a feltelepített prigramból ki tudják nyerni az apk telepítő file-et
okt. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Például ez:

[link]

okt. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors vălaszod de ez mellyik apk extractor mert van vagy ezzer fajta???
okt. 20. 14:55
 4/7 A kérdező kommentje:
Sajnos amit linkeltèl már nem elérhető az áruházban ezt irja ki nekem
okt. 20. 15:05
 5/7 anonim ***** válasza:

Ezeket az apk forrásokat nyugodtan használhatod, rengeteg régi verzió fenn van:

APKMirror

APKPure

UpToDown

Aptoide

okt. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm sikerült átküldeni az új telefonra egy galaxy s24 de nem indul el, állítólag a telefonon nincs java fálj vagy téma támogatja a javát valami ilyesmi
okt. 20. 15:46
 7/7 anonim ***** válasza:

En a regi Tintin jatekot kerestem sokaig mig fel nem adtam. Alkalmazas piavon nem erheto el. Kulonbozo mas oldalakrol bar letoltheto,de kompatibilitas miatt (mivel ujabb verzio az android) nem indul el. Ezt ki lehet kuszobolni valahogy?


Jatek link: https://www.youtube.com/watch?v=F4GP8CdvAqg&list=PLSRhRAR-6Q..

okt. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!