Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sebesség-függő hangerő?

Sebesség-függő hangerő?

Figyelt kérdés

Motorola moto g(30) telefonom bluetooth-on keresztül csatlakozik egy bluetooth vevőre, ami az autó (Mazda 3) vonalbemenetére van kötve.

A telefonon Android 12 van.

Zenét hallgatok telefonról.

Kb. 100km/h környékén egyértelműen feljebb megy a hangerő, majd 120 körül ismét.

Mi okozza? Android, Motorola? Netán a bluetooth vevő, a külső zaj hatására? Nem túl valószínű. Vagy az autó?

Hogy tudom megszüntetni? Hol, melyik menüpont? Minek nevezik? Az autó menüjét végignyomkodtam, de nem találtam ilyesmit (hacsak nem valamelyik idióta hárombetűs rövidítés). Telefonon szintén nem...

Piszok idegesítő, mióta feltűnt és önkéntelenül is figyelek rá.



tegnap 21:50
 1/5 anonim ***** válasza:

Autó, szinte minden valamennyire 'modern' kocsinál már így van, an én 14 éves A6-om is ilyen már, de egy Opel Vectra C is ilyen volt már, ami már inkább 20 éves történet.


Ha a kezelőfelületén/beállításokban nem találod, akkor szerintem nem fogod tudni kikapcsolni.

tegnap 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Vagy esetleg:?


[link]

tegnap 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hm, mintha rémlene egy ALC nevű opció. Holnap megnézem. Köszcsi.
tegnap 22:09
 4/5 anonim ***** válasza:
Az autód csinálja, abban keresd a "hibát".
tegnap 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
68%
Automatic Level Control (ALC), és/vagy Bose AudioPilot funkciót keress, az előbbi a sebességfüggő hangerő, az utóbbi pedig kabin zaj, és sebesség is.
tegnap 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!