Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem bírom megváltoztatni a...

Nem bírom megváltoztatni a telefonszámom facebook-on, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Új telefonom lett és telefonszámom is, a régi telefonszámomhoz nem bírok hozzáférni. Megakartam változtatni a facebookon a telefonszámomat, hogy betudjak jelentkezni az új telefonommal, mivel nagyon fontos, hogy legyen messengerem ott is, de egyszerűen nem küldött sms-t az új kódról, így hát letiltott nem tudom, hogy meddig a facebook. Próbáltam emaillel bejelentkezni, de ahhoz is kell a régi telefonszámom. Egyszerűen nem tudom, hogy mit csináljak, mivel holnap már szükségem van rá, muszáj valahogy bejelentkeznem, de a facebooknál nem találtam emailt vagy bármit, aminek írhatnék. Előre is köszönöm a segítséget.

tegnapelőtt 12:03
 1/1 anonim válasza:
Szia, miért keltett telefonszám ? Email cím , szerintem.Vagy, akarod, hogy látható legyen a számod?
tegnap 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!