Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone-on be lehet állítani...

IPhone-on be lehet állítani valahol, hogy mindig azonnal fotózzon és nem random másodperccel később?

Figyelt kérdés

Ha megnyitom a kamerát, mindig visszaállítja magának a telefon h X másodperc múlva lövi csak el a képet. A másodperc sem állandó, a telefon állítja be magának.

Engem nagyon zavar ez a funkció. Én azonnal szeretném lőni a képet. Nemrég cseréltem típust, a régin nem volt ilyen hülyeség és nehéz megszokni. Gyorsan lőni akarok egy képet, elfelejtem, hogy nem csinálja meg azonnal és mikor visszanézem, rájövök, hogy csak egy elmosódott kép lett arról, ahogy teszem vissza a zsebembe a telefont. Nem profi fotókat akarok csinálni, hanem az életben használni. Pl. egyetemen gyorsan le akarok fotózni egy diát, de pont tovább lépteti az oktató, mire az időzítő lejár.

Tudom, hogy manuálisan ki lehet kapcsolni, de nem mindig jut eszembe, főleg, ha gyorsan akarok egy képet lőni. Az is idő mire észreveszem, hogy ki kellene kapcsolni, majd kinyomni és utána vissza a fotógombhoz, mert ugye nem is lentre rakták ezt a gombot, hogy gyorsan ki lehessen kapcsolni. Legalább pár percig megjegyezhetné, általában max pár fotót csinálok, utána mikor megint megnyitom, újra visszaállította magát.


ma 10:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Hm... ez valami hiba lehet. Az önkioldó alapból nincs bekapcsolva.

A Beállítások -› Kamera -› Beállítások megőrzése oldalon sincs ilyen hogy az időzítő beállításait megőrizze. Milyen telefon, milyen iOS, gyári kamera app? Random, vagyis mindig változik? Ha beállítod az önkioldót az mindig annyi másodperc lesz amennyit beállítottál... nem kéne randomnak lennie.

Nekem sosem volt hosszú évek alatt hogy beragadt volna az időzítő.

Próbáld meg azt hogy letörlöd a Kamera appot és letöltöd újra.

[link]

ma 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Új iPhone 16, legújabb iOS, gyári kamera app.

Keresgettem már ezzel kapcsolatban választ, külföldi oldalakon azt írták, hogy a fényviszonyok miatt változatatja, hogy hány másodperc legyen.

ma 11:14
 3/5 anonim ***** válasza:
Számol is vissza?
ma 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Beállítások megörzésénél nekem vagy 10 dolog van felsorolva, azok közül egyik se vonatkozik erre. Mindegyiket kapcsolatam ki-be, de egyik sem segített a problémán.

Most jobban megnéztem, 2 féle ilyen időzítős beállítás van a kameránál. Van egy időzítő, amit 3-5-10 másodpercre lehet beállítani. Ez visszaszámol és nem ezzel van a baj. Van egy másik, amivel a gondom van. Sajnos nincs név odaírva, hogy mi lehet ez a funkció :/ Ezt csak ki meg bekapcsolni tudom. Most max 1 másodpercet enged, de volt amikor 3 másodperc volt. Ehhez nem ír visszaszámlálást

ma 11:29
 5/5 anonim ***** válasza:

Ja akkor megvan.

Bal felül a villám (vaku ki-bekapcsolás) mellett igaz?

Az az éjszakai mód. Azt nem kell használni normál fényviszonyok között.

[link]

Kapcsold ki!

És ha gondolod, akkor a beállítások megőrzésénél pedig kapcsold be hogy őrizze meg a ki vagy bekapcsolt állapotot!

Ha nagyon sötétek lesznek a képek egy gyengén megvilágított helyen akkor kapcsold be az éjszakai módot. Az az időzítés amit éjszakai módban fotózáskor látsz nem az nem azt mutatja hogy a végén készül el a kép, hanem azt hogy addig amig megy az időzítés addig folyamatosan készíti a képet. Ezért lesz homályos, mert közben elmozdítod a telefont. Ha éjszakai módban fotózol akkor addig folyamatosan tarts egy helyben a kamerát amig le nem jár az idő.

ma 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!