Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Androidra ingyenes biztonsági...

Androidra ingyenes biztonsági kamera app, melyik a legjobb?

Figyelt kérdés
A fizetősök már szinte teljesen tudják azt amit egy DVR.
ma 13:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Anennyire tudom, nincs univerzális, ami van, azon csak megfigyelni lehet.
ma 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mit szeretnél pontosan? A legjobb s távfelügyelet. Havi díja van, de amiket néztem , a rendszert ők telepítik, nem kell megvenned.

Van olyan is, hogy házilag meg tudod oldani, van egy központi egység, amihez csatlokoznak, és az rögzít is. Bocs, a neve nem jut eszembe.

És olyan is, ami wifis, csak áram kell hozzá.

Ezek is tudnak a rögzítőhöz kalcsolódni.

microSD kártyára rögzítenek, de felhőtárhelyre is elő lehet fizetni.

De mint előbb is írtam, csak saját appal vezérelhetők.

Néztem nagyon olcsó és borsos áron megvásárolhatót is.

És az egyik ilyennél pl. az app értékelése a 3-ast sem érte el.

Mostanában raktam fel két kamerát, más-nás gyártótól.

A vasak és appok egyaránt rendelkeznek előnyökkel és hátrányokkal, de külön-külön alkalmazással müködnek.

ma 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A DVR - Digital Video Recorder - inkább egy eszköz, amely az analóg(!!!) kamerák jelét digitalizálja, figyeli és esemény bekövetkeztekor rögzíti digitális formában (illetve riaszt/küld értesítést). Ennek IP-kamerákat rögzítő változata az NVR (Network Video Recorder), illetve van ennek hibrid - analóg és IPO-kamerákat kezelő - változata.


Mivel az okostelefonok/tabletek inkább klienscélokra vannak optimalizálva (szóval hogy leül elé a felhasználó és tapizza, nem arra, hogy lerakod valahova, rácsatlakoztatod a kamerákat és 24/7 üzemben figyeli/rögzíti azokat), nem rendelkeznek megfelelő portokkal/tárhelybővítési lehetőségekkel és ráadásul az olcsóbb kamerák csak saját magukkal kompatibilisek (kivéve az ONVIF-képes IP-kamerák esetén), ezért inkább kameranézegető alkalmazások vannak.


Jó lenne ismerni, hogy pontosan milyen rendszered van, milyen kamerákkal, mert akkor ahhoz jobban lehetne ajánlani alkalmazást

ma 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Alfred Camera
ma 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Alfred camera
ma 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
5. vagyok. Az enter véletlen volt. Az AC is csak az Alfred Camerákhoz jó.
ma 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Androidra ingyenes biztonsági kamera app, melyik a legjobb?"

Milyen kamerához?

ma 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!