Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit lehet tenni ha a héten...

Mit lehet tenni ha a héten már kétszer kiírta az A52s telóm a vízcsepp ikont?

Figyelt kérdés
Amikor kiírja hogy nedves a töltő portom akkor nem engedi tölteni a telefont. Víz nem éri a telefont és próbálom kifújni óvatosan ventilatorral de nem tűnik el egyből az ikon és többszöri újraindítással sikerül eltüntetni a figyelmeztetést! Írta valaki hogy kapcsoljam ki és úgy töltsem, megpróbáltam úgy is kiadja a csepp ikont és nem tölti. A héten már kétszer volt ilyen. Mit lehet tenni? Galaxy A52s 5g (Android 14 one ui. 6.1)

#nedvesség #Töltőport hiba
ma 11:43
 1/9 A kérdező kommentje:
Vagy ez szoftveres hiba lenne? Mit javasoltok? Köszi. Nem akarom még kidobni a telót mert kellően gyors és mindenfunkciója jó még.
ma 11:44
 2/9 anonim ***** válasza:
ma 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ezt láttam de nem írnak érdemlegest választ csak hogy fujkáljam levegővel
ma 11:56
 4/9 anonim ***** válasza:
Csak annyit tehetsz, hogy vársz. Általában pár óra alatt eltűnik, bár nekem ok nélkül nem szokta kiírni.
ma 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
A34 5g van idén 2x csinálta ki kapcsoltam 10 percre jó lett be kapcsoltam azóta nem csinálja
ma 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Szervizmérnök úr ***** válasza:

Szokásos Samsung gond, érzékeny a csatlakozónál az átmeneti ellenállásra, ami nem csak direkt víz, hanem bármi lehet.

Bár megjegyezném, az általános por és szöszmösz szigetelőként viselkedik, de a levegő páratartalma ezt módosítja. Ezért lehet értelme a szárításnak is, nyilván nem kell kiégetni, csak érzéssel melegíteni.

ma 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Értem. Akkor várok vele ha ezt csinálja. Érdekes eddig az előző telóim nem csinálták. Ezelött is samsungom volt és semmi baj nem volt vele. 5-ös az A34-ed mióta van meg kb? Mert az elvileg hasonlóan jó telefon mint ez az A52s. Tesztek alapján.
ma 12:39
 8/9 anonim válasza:
Tavaly nyár óta ,ja szerintem is jó kos teló
ma 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Kicsivel több mint 1 éves. Érdekes mindenesetre ez a töltő port... Eddig nem volt sosem ilyen probléma telefonnal nekem!
ma 12:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!