Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyi lehet megcsináltatni??

Mennyi lehet megcsináltatni??

Figyelt kérdés

Sziasztok az lenne a kérdésem hogy mennyibe kerülne meg csináltatni a samsung galaxy a12 telefonomat??

Egyébként semmi baja csak ugye a kijelzoje már több helyen be repedt es be tört de ez engem nem érdekelt lw szartam azért mert be van törve de legalább tiszta a kép na de mind1 egyszer le ejtettem egy padrol vagy is le csúszott és jobban be repedt a felső sarka de nem érdekelt aztán egy kicsit úgy vagy nem tudom de valahogy fel jött egy kicsit a képernyő tudjátok és engem nem is zavart de amúgy egy picit jött fell felül a kamerával egy picit le vált na de mind1 nem is érdekelt mert jó volt még a kép és én aztán tegnap csináltam volna egy videót tiktokra stb és idegesített hogy ugye ki látszik és így az elo lapi kamera kicsit csúnyább lett na és én ezt annyira viddza akartam nyomni hogy ne látszódjon de aztán úgy be nyomtam hogy egy kis szilárd ki tört de az sem volt nagy baj mert egy pici jött ki aztán úgy egy hét elteltével megint videot akartam csinálni es ugyanígy homályos volt a kamera megint be nyomtam de viszont most ott ahol volt a törésvonala és ott nyomtam volna és ezer csak egy nagyot ve folyt a képernyő vagy is csak egy folt de nem nagy és én akkor nagyon ve pánikoltam mert akkor a képernyő is el változott ilyen lilás és zöldes lett meg villog de amúgy még most is lehet használni csak idegesít hogy egy kicsit a színek így de ítélnek na mind1 és amúgy hogyha ki cseréltetnénk a ki jelzőt akkor még oldódna minden nem lenne be folyva stb?? Mert nagyon jó lenne mert ugyan is sak ez az egy telefonom van már és azt mo diák a szüleim hogy ha ezt is el rontó többet nem vesznek másikat ja és csak kevés 6 hónapja van meg na de mind1 na és hogyha ki cserélik a ki jelzőt skkor nem lesz ilyen a kép és hogyha igen akkor mennyiért???

Mert túl sokat nem tudunk fizetni

Pláne úristen szüleim meg nem is tudják de orjatok meg mennyi lenne köszi

Jah és bocsi ha hosszú lett



#telefon #El romlott #be folyt képernyő
ma 09:49
1 2
 11/13 Szervizmérnök úr ***** válasza:
53%

8. De akkor más sem köteles válaszolni. Sőt, én már a kiírás után láttam a kérdést, de ott a dilemma:

- Elmesélem, hogy én még könyveken nőttem fel és ez sérti a világnézetem: onnan kezdve én vagyok a legutolsó szemétláda.

- Nem szólok: de akkor honnan tudja meg, hogy miért nem kapott választ egy profi szakembertől, akit ő lenéz, megvet?

- Nézzél le, vessél meg, tudást megtartom és akkor jól jártál biztos.

Mert nem adtad meg a tiszteletet az igényességnek, a magyar nyelvnek, nem számít.

ma 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Te nem jártál iskolába?
ma 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

"Nem vagyok köteles pontokat meg ilyen stb hulyesegeket rakni"

Mi meg nem vagyunk kötelesek az ideokádott primitív szemetedet elolvasni, ahogy nem is tettem.

ma 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!