Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia N70 biztonsági kód...

Nokia N70 biztonsági kód visszaállítása, gyári mód?

Figyelt kérdés

Kb. 2010 körül használtam utoljára a Nokia N70 telefonomat, a biztonsági kód elvileg fel volt írva, de nem fogadja el, tehát elfelejtettem.

Vissza lehet ezt állítani, hogy a telefont fel tudjam oldani?

Alapvetően csak a gyári beállítások visszaállítása miatt kellene, hogy lomtalanításkor, a veszélyes hulladék-gyűjtőbe ki tudjam dobni, ha tudom hogy a kód visszaállítható, adatokhoz hozzá tudnak férni akkor nem szívesen dobom ki. Még akkor se szívesen, ha csak kontaktok vannak benne.

Ha biztosan tudnám, hogy az adatok hozzáférhetetlenné tételével állítható csak vissza, akkor az megnyugtató lenne valamennyire.

Hard reset: Hívásindító, *, 3. gomb, power gomb egyszerre: biztonsági kódot továbbra is kéri. Tartalmakat törölte -e ez azt nem tudom.



ma 15:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Akkut kiveszed, elő a kalapácsot, vagy belefúrsz a közepébe, és ellszállnak a gondok.
ma 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem ilyen egyszerű, szerintem.
ma 16:25
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha eleve ki akarod dobni, akkor az első válasz a nyerő, nem is értem, mit vacakolsz vele.

Módosítottad a gyári kódot (12345)?

ma 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igen, módosítottam.

- nincs fúrógép

- kalapács: ki tudja milyen mérgező anyag fröccsen a megsérülő kijelzőből ütés hatására.

ma 18:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!