Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit jelent az, hogy az Apple...

Mit jelent az, hogy az Apple Watch Icloudos?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Használtan vásároltam egy Apple Watch Series 7-et, mire írt nekem az eladó, hogy az óra Icloud-os. Ez mit jelent? (Az órát ma rendeltem, még nincs nálam)

Köszönöm!



ma 12:04
 1/7 anonim ***** válasza:

Azt, hogy nem fogod tudni használni.

Valószínűleg lopott, úgyhogy még a rendőrség is keresheti majd.


Mondd le az üzletet, vagy ha már elküldte, semmiképpen se vedd át az órát

ma 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nagy valószínűséggel azt jelenti, hogy van rajta iCloud zár (jelszó), tehát nem fogod tudni használni...
ma 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát ez fantasztikus… én is hülye voltam nagyon gyanúsan olcsó volt… azt olvastam, mielőtt eladja meg kell szüntetnie az iCloud zárat, utána tudom én is használni… most írtam neki, de szerintetek akkor semmiképp se vegyem át?
ma 12:26
 4/7 anonim ***** válasza:
Kifizetted előre?
ma 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Időközben visszaírt, hogy egyébként nem az övé az óra… gyorsan töröltem is a rendelésemet!!
ma 12:32
 6/7 Morzsi007 ***** válasza:
Ha tudta volna a jelszót, akkor kijelentkezik és ennyi. Talált vagy lopott az óra. Nagy valószínűséggel helyileg is beazanosítható a pozíciója az órának.
ma 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Persze hogy nem az övé :D Lopta....
ma 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!