Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem mutatja a multimédiá...

Miért nem mutatja a multimédiás üzenetnél ha kértem olvasási visszaigazolást hogy mi van vele?

Figyelt kérdés

Androidos készülékre küldtem, aki megkapta elolvasta, de én csak annyit látom hogy igényelve. Máskor ki szokta írni hogy olvasott, és percre pontosan az időt is hogy mikor olvasták el.

Lehet hogy ilyenkor csak lenyitja az illető fent az üzenet értesítést és nem nyom rá magára az üzenetre?

Viszont a kézbesítési jelentésnél is annyi van, hogy igényelve, szóval nem értem.

Mi oka lehet ennek?


ma 17:18
 1/2 A kérdező kommentje:
Annyi kimaradt hogy az én mobilom is Androidos.
ma 17:18
 2/2 anonim ***** válasza:
Fontos lenne tudni, melyik programmal, melyik platformmal küldted. Van külön ilyen Androidos program, üzenetküldős? Vagy pedig Gmail, MS Outlook, esetleg egyéb e-mail? Vagy FB messenger?
ma 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!