Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Valós, hogy 70-es feltöltőkárt...

Valós, hogy 70-es feltöltőkártyás telefont már elég minimum évente 1000ft-at tölteni és 365 napig érvényes?

Figyelt kérdés
Eddig 70-esnél a 2000ft-os címlet volt a legkisebb ami 365 napig érvényes volt.

tegnap 21:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Ki tudja, ez nagy rejtély. Hivd fel a vodafone-t, megmondják!
tegnap 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

azt írják, gondolom nem hazudnak

[link]

tegnap 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Már 1 éve így van, és behozták hogy alapvetően nem is szükséges feltölteni rá, mert az (amúgy kötelező) éves adategyeztetés után is megkapod az 1 évnyi aktív státuszt rá.
tegnap 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

De kevesebb adatforgalmat is adnak érte, Voda 100 MB / hó, Telekom 166 MB / hóra jön ki, ott 2 GB egy évre 2500 vagy 3000 Ft-ért.

Viszont a telefonálás Vodánál kicsit olcsóbb.

tegnap 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Van erről valahol bővebb infó, amit a 3-as ír? 1 éve októberben töltöttem fel a telefonom és júliusban adategyeztettem. A Vodafone fiókomban látom most, hogy 2025 július-ig érvényes a rajta lévő összeg. Egy kicsit félek, nehogy mégis októberig legyen, mert nem szeretném, ha megszűnne a számom.
tegnap 22:44
 6/8 anonim ***** válasza:

2023 szeptember 15 óta él ez a történet, és te is alátámasztottad, hogy 2025 júliusig mutatja az érvényességét a fiókodban.


"Ennél jóval fontosabb, az összes feltöltőkártyás konstrukciót szeptember 15-től érintő változás a Vodafone-nál, hogy a cég belenyúlt a szerződés megújításának automatizmusába, így a hét végétől nem csak az egyenlegfeltöltéssel jön létre új, határozott idejű (365 napra szóló) szerződés az ügyfél és a szolgáltató között, hanem az évente esedékes feltöltőkártyás adategyeztetés során is."


* [link]

tegnap 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
tegnap 23:21
 8/8 anonim ***** válasza:
Amúgy nem szűnik meg azonnal a szám, ha nem fizetsz vagy nem adategyeztetsz, pótolhatod még utána is egy ideig, én már többször átcsúsztam az időponton.
ma 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!