Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Használnom kellett a Win-es...

Használnom kellett a Win-es ADB és Fastboot programokat, ehhez meg telepíttettem a szükséges driver-t. Az ADB működik, azóta viszont nincs lehetőségem fájlátvitelre (a telefon se dobja fel az engedélyezés lehetőségét). Valami ésszerű megoldás?

Figyelt kérdés

Mármint a Windows alatt nem csatlakozik fel a telefon belső tárhelye, és a fájlátvitel szokásos (kikapcsolhatatlan 🙄) engedélyeztetése sem jelenik már meg többet a telefonon.

Azért Nekem így ez kényelmetlen, hogy majd mindent fájlonként, adb push/pull parancshívásokkal kell átmásolgatni majd 'rm -rf'-el törölni!! 😣


Nincs erre valami ésszerű megoldás?

Legalább egy ADB kapcsolattal működő kétirányú !grafikus! fájlkezelővel (Total Commander-hez hasonló külsővel/működéssel) már ki tudnék békülni.


Az ADB driver-t meg nem akarom törölni, az ADB parancsokra és a fastboot feltöltésekre továbbra is szükségem van.



ma 15:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem a driver zavar be neki, amit telepítettél.
ma 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, ezt egy gyerek is felfogná a kérdésből; Ezzel nem vagyunk előrébb.
ma 15:54
 3/3 anonim válasza:
Tessék, ezzel be tudod állítani: [link]
ma 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!