Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Azok akik iskolában telefonról...

Azok akik iskolában telefonról puskáznak még most is hogy "le kell adni" a telefonokat azokat le lehet lebuktatni?

Figyelt kérdés
Nem értem azóta sem hogy miért jó ez nekik, vagy h ők ettől boldogok lesznek hogy hú ügyes vagyok ötös lesz a dolgozatom? Én nem szeretnék senkivel sem szemét lenni meg én lenni a rossz de van egy határ amikor azt mondom h nem. Néhányan úgy voltak kitűőek és úgy lettek a tanárok kedvencei hogy végig puskáztak 2 gimis évet ugy h volt amikor lebuktak és itt tart a világ hogy az lesz a kedvenc aki mindig ötöst ír és a többi? Már semmit nem ér az igazi tudás és igazi személyiség? (Nem szeretnék ezzel megbántani senkit és elnézést kérek ha csúnyán lett fogalmazva)

ma 17:39
 1/5 anonim válasza:
64%

Sajnos mindig is lesznek kiskedvencek, akár jegyek nélkül is.


Próbáld meg elengedni, és arra törekedni hogy te mindent megtettel a sikered érdekében.

ma 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Attól nem leszel senki kedvence, hogy lebuktatod ezeket az embereket. Sőt, a spicliket ki is közösítik. Remélem készen állsz erre. :)
ma 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem buktatom le őket semmiképpen, nem szeretnék senki kedvence lenni sem
ma 18:39
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem kell vele foglalkoznod. Nekünk a tanárok mindig azt mondták, hogy a puskázással csak magunkat csapjuk be.
ma 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mond, hogy otthon maradt a mobilod, és akkor tudod használni...
ma 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!