Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ilyen még soha nem volt,...

Ilyen még soha nem volt, miért hívnak külföldi számokról?

Figyelt kérdés
Néha néha havi egyszer előfordult. De ma reggel kb azóta is folyamatosan hívogatnak, percenként más számról. Görögországból, Romàniából és Lengyelországból. Mi ez?

ma 10:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Arra hajaznak, hogy hívd vissza. Ezek emeltdíjas számok, ha visszahívod hatalmas költséget generál neked, amikből ők részesednek.
ma 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ha felveszed mit mondanak ?

miért keresnek ?

ma 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

sima scam hívások

egy indiai majom fog beleszólni, és majd közli, hogy keres téged az fbi, de ha utalsz neki ezer eurót, akkor megoldja, hogy ne keressenek

ma 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Azóta is folyamatosan hívogatnak hollandiából is…nem tudom én nem veszem fel nem tudom miért keresnek
ma 12:10

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!